Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudnék kezdeni a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék kezdeni a barátommal? Többi lent.

Figyelt kérdés
A mostani párom a korábbi, családi életének köszönhetően lelkileg elég labilis. Ezt ugy tudnám elmagyarázni, mint egy hullámvonalat. Egyszer a hullám tetején van, akkor minden rendben van, de egy másik pillanatban már a hullám legalján. Ilyenkor nincs kedve senkihez, nem is keres. Ezek mellett ha én próbálom keresni iszonyat bunkón lekoptat. Egy egy ilyen alakalom annyira rosszul esik, hogy sírni is tudok miattuk. Próbáltam már vele ezt megbeszélni, de általában veszekedés a vége mindig, mivel nem veszi észre magát. Egy ilyen elküldése után másnap úgy viselkedik, mintha semmi sem történt volna, és én sokáig veszekedtem vele, miután rájöttem, hogy kb a semmin mivel ő nem érti, mi a problémám. A baj csak az, hogy amikor ő a gödör alján van megyek én is vele, mivel húz magával, és ez a baráti kapcsolataimon is látszik, több visszajelzést kaptam már erre. Viszont nem tudok nélküle élni, már próbáltam, hosszabb ideig külön voltunk, de nem megy, nagyon szeretem. Valaki hasonló helyzetben volt már? Ha nem akarok véget vetni a kapcsolatnak, mit tudok tenni? Előre is köszönöm!

2020. júl. 16. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mit tehetnél? Ezt te nem tudod megoldani. Menjen el pszichológushoz.

Persze nem fog, mert nem látja be, hogy beteg. Nincs értelme így kapcsolatban lenni.

2020. júl. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Keres másikat, mert lehúz!
2020. júl. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj Kérdező, ez egy baromi nehez helyzet lehet. Igen, szakember lehetne megoldás, megpróbálhatod rávenni, de ne számíts arra hogy könnyen elmegy.

Én mérlegelnék pár dolgot:

A szerelem mint tudjuk múlandón leher hogy MOST azt erzed nem tudsz nélküle élni, de rengeteg olyan kapcsolat ahol ezt érzik a felek, aztán jön az elhidegülés és hosszú évek után lép ek ki egy kapcsolatból mertár nem bírják. Csak addigra roncsok lesznek. Na most, ha te 10 évig vele vagy és 10 év után rájössz hogy EBBŐL a viselkedésből eleged van, akkor kb kidobtál 10 evet egy olyan dolog miatt amit már most is tudsz/tudtál. Plusz ha sokáig vele maradsz előfordulthat hogy emiatt elhanyagolod az összes többi emberi kapcsolatodat (mint említetted) egy ilyen ember miatt.. es akkoe megint nem vagy előrébb, mert az embernek szüksége van masokra is.

Nem mondom hogy szakíts, csak jól gondold vegig hogy hagyod-e tönkretenni az életed valaki miatt. Valaki miatt aki lehúz. Aki lehúz ahelyett hogy fölemelne.

2020. júl. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kevés vagy ehhez, hiába adnad az egesz karod ha o a kisujjat sem nyujtja. Nem mondja el a problémáját, ez nem fog megváltozni.
2020. júl. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!