Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » áprilisban szakítottunk a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SemmiKözödDeELT kérdése:

áprilisban szakítottunk a barátommal, ami elég fájdalmas volt. De ma beszéltünk, h ő újra szeretné kezdeni, én még mindig szeretem, csak félek, h hülyének néz, ha mindjárt a karjaiba ugrok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ha találkozót kér, elmenjek? hogy viselkedjek vele szemben? amilyen mindig voltam vele, vagy rideg?
2014. júl. 9. 22:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szereted, ez nem kérdés, hogy mit tegyél. Ha újra akarja kezdeni azért van mert ő is szeret, vagy AZ kell neki, ezt te tudod. MEnj el, először elgyél távolságtartó, de legyél önmagad azért.

Miért szakítottatok? És ki kivel, ez is fontos.

2014. júl. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
közösen egyeztünk meg, mert mindketten a kapcsolatunk előtt pár nappal létünk ki egy másik kapcsolatból... másfél hónapig húztuk így. azt mondta, h elég régóta figyel..
2014. júl. 13. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!