Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a választástól, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a választástól, ti hogy ítélitek meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy barátom(Adrián) már jó pár hónapja. És szeretem is. Viszotn exemmel(Bence) akivel 2 éve szakitottunk az én szüleim miatt, a mai napig jóban vagyunk. Egy jó ideje beszéltünk már és amikor visszajött Magyarországra akkor találkoztunk is és csók is volt többször is és ott is olyan érzésem volt mintha végig ez hiányzott volna, és olyan felszabadult lehettem mert ismer mindenki és elfogadnak olyannak amilyen vagyok. Voltak kisebb problémáim Adriánnal és nagyon más vagyok mint ő én szeretek bulizni meg barátokkal lenni, ő pedig nem bulizós és inkább ketten szeret lenni. És választanom kell a kettő közül, de Bencével münködne a kapcsolat és sokat beszéltünk már róla, de nem merem elhagyni barátom miatta mert nem akarom megbántani mert szeretem. De úgy érzem hogyha nem Bencét választom akkor életem legnagyobb hibáját követném el, mert ő olyan teljesen mint én ha bulizni akarok elvisz magával és vigyáz rám, és nincs vele gondja ha a barátaimmal találkozok sokat.

De nagyon felek hogy Adriánt elhagyjam, miatta, mert szeretem. Adrián olyan tökéletes nem iszik, nem cigizik, nem bulizik, nem mászkál úgy. Míg Bence cigizik(mint ahogy én is) , bulizik is de mindig vigyáz rám, és 2 éve nem teljesen tudtam elfelejteni.

És Bencét szeretném választani mert bánnám örökre ha kihagynám az olyan életet ami én vagyok. De lehet azt fogom bánni hogy Adriánt elhagyom.



2020. júl. 16. 19:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyira szereted a barátodat, hogy megcsalod.. Legalább magadnak ne hazudnál. Nyilvánvalóan az exed mellett a helyed, ne rabold tovább a szerencsétlen barátod idejét. Nem érdemli meg, hogy olyannal legyen, aki tényleg szereti őt, akivel összeillik és aki nem csalja meg, nem hazudik neki, nem veri át? Hidd el csak szívességet teszel neki, ha elhagyod, jobb lesz neki mással.
2020. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kéretik a hasonló volumenű problémákkal a tini kategóriát terhelni. Köszönöm
2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb ha elvonulsz mind a kettőtől.Igy tiszta. Ne hogy Huffnagel Pisti legyen mindkettőből.


Majd jön egy befutó 3.



És akkor most az internet felrobbant:DDD

2020. júl. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3+ Ne vedd komolyan, csak hülyéskedtem:)Már itt sem vagyok.
2020. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

19 éves vagyok szóval nem a tini párkapcsolatok témába kellene irjak.

De nem akarom elvesziteni és utólag lehet bánom kicsit hogy megcsaltam viszont egyben nagyon boldog vagyok hogy ennyi idő után egymásra találtunk újra. Csak félek higy enyni idő után nehéz lenne rá ujra páromként tekinteni, de nagyon boldog vagyok vele.

2020. júl. 16. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!