Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt csak én érzem vagy más is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt csak én érzem vagy más is van így vele?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok normálisan beszélgetni a pasikkal.

Egyrészt nem is igénylem, hogy nekem folyton nyomja a dumát másrészt csak arra használom őket, hogy kielégítsük egymás vágyait aztán utána már nem is érdekelnek, legközelebb megint csak akkor érdekelnek ha épp jól esne.

Egyszerűen egyikkükkel sem tudok normálisan elbeszélgetni, mert nem is érdekelnek.


2020. júl. 19. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Másnak egészséges lelke van, és nem tárgynak tekinti a férfiakat, hanem érző embereknek, akikkel jókat lehet beszélgetni, ha értelmesek.
2020. júl. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős vagy?
2020. júl. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne csodálkozz rajta, ha nem tudsz normálisan beszélgetni férfiakkal, ha így tekintesz rájuk és gyakorlatilag nulla empátiát mutatsz. De ez egyáltalán nem normális. Voltál már ezzel pszichológusnál? Esetleg úgy kellett felnőnöd, hogy nem volt férfi a családban?


F

2020. júl. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt, csak épp kiskoromban folyton megvert apám.


26 éves vagyok.

2020. júl. 19. 11:41
 5/6 anonim ***** válasza:

4 *Volt, csak épp kiskoromban folyton megvert apám.


Attól még nem válik ilyenné az ember.


Jó volt a tanács amit kaptál, menj el egy pszichiáterhez, mert pszichopata jeleket mutatsz. Úgy is írsz.

2020. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolkoztál már a női szerelmen?
2020. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!