Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki megkérdezte: Ki mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki megkérdezte: Ki mit változtatna a párján? Én válaszoltam elsőként, és külső dolgokat mondtam. Utánam mindenki belső dolgokat mondott. Valaki beszólt, hogy felszínes vagyok. De szerintem csak túl jó a barátom belsője. Ti mit változtatnátok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 00:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2%
önmagadat változtasd-a belsődet, mert szép az alma, csak mit ér ha rohadt? még beleharapni se lehet, csak kidobni.
2020. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%

1+ Ha ez sikerült-bár kétlem, hogy vala egyáltalán a felszínig eltudnál jutni,akkor nézz másra, és a hibáira.


Tudod: alap, hogy a mocsoktól való tisztítást mindig önmagán kezdi az ember, és ha kész utána lép a környezete felé.

2020. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
*hogy valaha
2020. júl. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit. Úgy szeretem, ahogy van. Ha változtatnék rajta, már nem az lenne, akit annyira szeretek.
2020. júl. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%

Helyes válasz: Semmit sem változtatnék, nekem ő a tökéletes, minden hibájával együtt el tudom fogadni, annyira szeretem és boldog vagyok, hogy velem van.

Őszinte válasz: Lehetne kedvesebb, vagy legalább kevésbé bunkó velem. Megérthetné, hogy van saját életem is, nem csak azért vagyok, hogy neki segítsek.

2020. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Te őszinte vagy, ők valószínűleg nem.
2020. júl. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A horkolását. Azt nagyon megszüntetném. Más baj nincs, vagy csak megszoktam 20 év alatt. 🤷🏼‍♀️
2020. júl. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én annyi mindent akartam volna megváltoztatni a kapcsolatunk utolsó 6+ hónapjában, hogy inkább szakítottunk.

Pl tetszett mindig az őszintesége de ez később ilyen ignoráns viselkedésbe fordult ahol nem érdekelte, hogy a nagy őszinteséggel fájdalmat tud okozni. A problémákat nem akartam az én szemszögemből megvizsgálni, bármilyen rossz érzésem volt elővette a "nem jogos" kártyát stb

2020. júl. 20. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem akarta*


S ezzel azt akartam mondani, hogy vele szemben sem fair, hogy ahhoz, hogy szeressem meg kell, hogy változzon. Így legalább talál valakit akinek ez nem probléma

2020. júl. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
+1 horkolás. Meg jó lenne, ha a tányért a mosogatógépbe tenné, nem mellé a mosogatóba, de ez már nem változik, bármennyit morgok miatta. Ennél nagyobb dolgot semmit, úgy szeretem, ahogy van.
2020. júl. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!