Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha eljön hozzam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eljön hozzam a barátnőm egy másik orszagbol,aki amugy egy shemale.Lehetséges az,h a családtagjaim rá fognak jönni ?

Figyelt kérdés
Nőiesen néz ki.A hangja is no.A szemelyijében is nőként van bejegyezve.

2020. júl. 20. 14:17
1 2
 1/16 anonim válasza:
100%
Ha minden ugy van, ahogy irod, akkor nem fognak rajonni, ha csak ti el nem kotyogjatok...🙂
2020. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, hacsak nincs akkora ádámcsutkája hogy kiszújra a sálját.
2020. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
3# vagy valami más nagy dolog ami elárulhatja...😁
2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

3 értem mire gondolsz :D

Biztos,h nem fogjuk elkotyogni 1es valaszolo.

2020. júl. 20. 15:24
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
Thaifoldrol a Covid miatt korulmenyes a beutazas :)
2020. júl. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Magyarországi :P
2020. júl. 20. 18:30
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerinted örülne, ha tudná, hogy shemale-nek hívod? Ha tényleg a barátnőd tisztelhetnéd annyira hogy utánaolvasol a dolgoknak, és akkor tudnád hogy ez pejoratív, és nem azonos a transz nővek
2020. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Értem.

Új ez meg nekem azert.

Nem mondtam meg előtte ilyet,h shemale.

Szeretem nagyon.

2020. júl. 24. 21:29
 9/16 anonim válasza:
76%
Majd idővel. Ha tartós lesz a kapcsolat. Biztos nagyon mély amúgy és nem csupán a szexualitáson alapszik. Biztosra veszem az írásod érzékenysége és a téma nemessége miatt is h ez bizonyára több testiségnél, és lelkek találkoztak. Na akkor előbb utóbb úgyis el mondod. Akkor nem mindegy. V majd egy életen át titkolódzól? Sztem megér ennyit egy igaz szerelem h igazat mondj és felvállald. Hisz az -unkká se fog jönni így ha jol sejtem :D hajrá terebess csak ki.vallald magad. Te egy ilyen embert szeretsz és vele élvezed a szexet is. Ennyi és egy bambi azt csókolom
2020. aug. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
12%

Az meg miért sértés h samale?

Jobb a lediboy v a hímnő, v a travi esetleg transzeszualis? (Jujjj, jajj csajszi ez nem is ugyanazt jelenti, na mennyire primo bunkó vagyok már, bocccsoiika) Nem értem komolyan

Azt viszont sejtem h a kérdező "hetero" száz százalékig:")

Meg hogy érti azt a kérdező h mások országból, de magyarorszagi, mégis később azt írja?

Ha szereti miért nem vállalja fel?


Ki fog derülni előbb - utóbb, és az tényleg kínos lesz. Ha szereti felvállalja ahogy van, de ami sztem meg fontosabb kérdés h miért is teszi ki ennek a családot? Mármint miért csapja be őket, hisz mégis "csak" a családjáról van szó. És úgyis mindig kiderülnek a dolgok, akkor nem jobb tisztán, egyenesen élni? Végülis csak a családot vesszük hülyére és mi közük hozza nem.... oo

2020. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!