Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Otthagytam a munkahelyem! Jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Otthagytam a munkahelyem! Jól tettem?

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy nős kollégámba…én magam 27 vagyok. Egy évig dolgoztam egy nagyobb vállalatnál, ahol egy számomra eleinte ellenszenves férfi mellé kerültem, aki 38 éves, nős, és egy 3 éves kisfiú apja. Ő tanított be, majd később is sokat dolgoztunk együtt. Szép lassan megismertük egymást, és szép lassan beleszerettem abba a csodálatos emberbe, aki ő. A dolog viszonzott volt. Semmi sem történt, se egy csók, és más sem. Illetve…lelki téren egy idő után már teljesen kitárulkoztunk a másik előtt, szellemileg is, ennyire közel még senkit nem éreztem magamhoz. Volt, hogy mikor valami miatt kétségbe voltam esve, megfogta a kezem, a szemembe nézett és megnyugtatott, hogy minden rendbe lesz. Szóval ez volt a maximum ami fizikai síkon történt, meg egy ölelés, és a szomorúság a szemében, mikor otthagytam a céget. Amikor együtt kellett dolgozzunk és egymás mellett ültünk, szinte vibrált a levegőben az erotika. Sokszor alig haladtunk a munkával, mert irultunk-pirultunk, aztán belefeledkeztünk a másik szemébe, majd zavarba jöttünk. Ez csak egy a kiragadott sok minden közül, amit sorolhatnék, hogy mennyire beleszerettünk egymásba, de egyikünk se lépett. És ez így is volt helyes, talán.

Mindenesetre én ezt már nem tudtam elviselni. Tudom, hogy becsületes ember, és én se kívánnám soha, hogy egy család jól működő életébe belemásszak! ha még csak a felesége lenne, akivel esetleg már nem is szeretik egymást, de ott a kisgyerek is. Ráadásul egyszer láttam a feleségét, egy nagyon aranyos nőt, és azt éreztem, hogy én ennek a tündéri nőnek a férjéért vagyok oda…nagyon rosszul éreztem magam, bár tudom, hogy az érzelmek miatt nem kellene bűntudatom legyen.

Az elmúlt bő fél év, míg ez a varázslat-szenvedés volt, arra jutottam, hogy váltanom kell. Mert ha arra várok, hogy ez elmúlik, abba talán belebetegszem. A beteljesületlen vágy felemészt. Szóval két hete felmondtam. Mivel közös megegyezéssel nem kell ledolgoznom a felmondási idő felét, ma volt az utolsó munkanapom. Azt mondta, reméli, megtalálom az utam, és nagyon sajnálja, hogy nem pár évvel korábban ismert meg.

És most itt ülök, és nem tudom, merre tovább. Szerettem ott dolgozni, jól is fizettek, és a munkával is elvoltam. Persze nem életem munkahelye és feladatköre volt, de tisztességes fizetéssel, emberhez méltó munka.

Mindegy, remélem, szerencsém lesz. Azért a véleményeteket elmondhatnátok, hogy jól tettem-e, vagy hülye vagyok,amiért emiatt felmondtam…



2015. okt. 22. 19:37
1 2
 1/12 Fish1 ***** válasza:
Szerintem így korrekt. Ha találkoznotok kell még, akkor úgyis találkozni fogtok. Persze lehet, hogy csak évek múlva...
2015. okt. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
En a penz miatt nem hagytam volna a munkahelyet. A munkat a penz miatt vegzem.
2015. okt. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért remélem már megvan a másik munkahely, de amúgy jól tetted. Bár kicsit meseszerűnek tűnik a story.
2015. okt. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én nem adtam volna fel egy jó melót ezért. Legalább másik munkahelyet kerestem volna, addig pedig ott maradtam volna, mert így most kitudja mikor lesz másik lehetőség egy legalább ennyire jö helyre.
2015. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem mese.

családi vállalkozásban fogok tevékenykedni,egyenlőre amíg nincs már, bár nem leszek annyira önálló így,mint a volt helyemen.

2015. okt. 22. 19:53
 6/12 A kérdező kommentje:
*amíg nincs más
2015. okt. 22. 19:54
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha van átmeneti megoldás akkor szerintem jól tetted.
2015. okt. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem helyesen cselekedtèl.
2015. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
jól tetted
2015. okt. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, nagyon jól döntöttél!

Kicsit még fájni fog, de majd ön valaki más!

2015. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!