Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyobb èrtèkű ajàndèkot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobb èrtèkű ajàndèkot elfogadjam vagy sem?

Figyelt kérdés
Mèg nagyon a kapcsolatunk elejèn jàrunk. Egyik nap beszèlgettünk kinek milyen telefon tetszik mik a szempontjaink telefonvàlasztásnàl. Mondtam nekem melyik tetszik. Ès most megvette. Èn mondtam hogy nem fogadhatom el, ki se tudnàm most fizetni, és kellemetlen ilyen értéket elfogadni. Nemet mondtam. De most jön azzal hogy megsértem ha visszautasítom, és hogy ezt nem illik, mivel szívböl vette.ha elfogadom nekem kellemetlen, de ha nem fogadom ő sértődik meg.
2020. júl. 20. 17:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha már megvette, akkor fogadd el, de beszéld meg vele, hogy legközelebb ne vegyen ilyen drága ajándékot.
2020. júl. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy fogadd el. Örömöt akart neked okozni, és mivel nem kérdet így nem is nézhet rád rossz szemmel. Gondolom ő jobban is áll anyagilag mint te, lehet neked huuu mekkora összeg, ő meg annyira meg sem érzi.
2020. júl. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megalázó nem elfogadni. Nem hülye, hogy ne tudja eldönteni, hogy mire telik neki a pénztárcából és mire nem.



Nyilván nem vette volna meg, ha kenyérre kéne a pénz.

2020. júl. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Majd más módon te is megajándékozod őt.😉
2020. júl. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ő is ezt mondta hogy nem a kenyérpénzt vette el, és hogy higgyem el neki ez fel se tünik.
2020. júl. 20. 17:48
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is megvenném, nekem se tűnne fel. Ez személyiségfüggő.
2020. júl. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
... sőt, most jut eszembe, a kapcsolatunk kb. harmadik hónapjában nálunk is ugyanez volt. Egy régi gombos telefonja volt az új csajnak (aki ma már a feleségem), én meg vettem neki egy jó kis okostelefont. Ő sem akarta elfogadni, zavarban érezte magát. De ez már régen volt.
2020. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért kicsit aggasztó hogy ennyire le akar kenyerezni a pénzével. Ha elfogadod akkor sikerül is neki.
2020. júl. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
46%
Én nem fogadnám el.
2020. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Már miért kenyerezné le? Neki ez nem pénz és jó szívvel adta. Praktikus ajándék, mert szükség van rá és örömet okoz vele.


Jobb lenne, ha gazdag létére valami huszadik szar plüsst venne? Hagyjuk már. Aki így gondolkozik, az nem tudja élvezni az életet.


Nem minden ember szemét és nem mindenkinek vannak hátsó szándékai.

2020. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!