Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A parom annyira megbantott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom annyira megbantott hogy meg se kene bocsatanom. Elfogadjam az ajandekot?

Figyelt kérdés
Azt mondta ha megbocsatok elutazunk es o fizeti. Amugy is megbocsatottam volna mert nem vagyok szazas, tulsagosan szeretem. Viszont annak ellenere, hogy kellemetlenul erzem magam ha kiszolgalnak, megerdemelne, hogy kicsit bunhodjon, durvan megbantott. Mi legyen?
2018. szept. 17. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

mivel bántott meg?

mert ha lehülyézett és ezért megy a műsor akkor a kérdésednek semmi értelme.

viszont ha az LB-vel kufircolt a hétvégén, az más kérdés.

2018. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Jó lenne tudni a megbántás alapját is, mert másképp nem tudjuk eldönteni, hogy jogos-e a "megbünhődés" vagy nem?
2018. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Mindent fogadj el és tudd hogy kell meghálálni. A megbántás maga nem lényeges.
2018. szept. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ne:D


Ne legyél megvásárolható,lekenyerezhető ellenben legyél nagyvonalú:) De alkalom adtán játék formájába add neki vissza:D

2018. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha már kiirsz egy kérdést irhatnád részletesebben is hogy mivel is bántott meg?


Igy hogy adjunk tanácsot🧐

2018. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!