Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy összefutottam az exemmel, aki sokkal jobb pasi lett, és rossz belegondolnom, hogy most én lehetnék a jegyese?

Figyelt kérdés

Találkoztam egy régi exemmel, akivel másfél évet jártunk anno. Nagyon jó pasi lett. Akkor se volt rossz pasi, mikor együtt voltunk, emlékszem magas, jóképű srác volt, figyelmes és gondoskodó típus. De most sokkal jobb: szépen nyírt haja lett a hosszú lobonc helyett, meg anyagilag egyertelműen bejött neki az élet, hisz egy Ford Mustangból szállt ki. (Emlékszem, akkor régen is Ford rajongó volt, csak akkor még egy haloványkék Ford Focusa volt.) Nem tudom, de azóta folyton csak az jár a fejemben, mi lett volna, ha mi együtt maradunk... Milyen irigylésre méltó, jó pasim lenne jelenleg, ahelyett, ami a valóságom: szívok a szingliséggel, meg a rossz kapcsolatokkal. A kapcsolatunknak úgy lett vége, hogy szakítottunk. Megcsalás nem volt, se másik ember a képben.

Persze ezzel az exemmel köztünk már nem lesz semmi, jegyben jár egy lánnyal, ő is ott volt, együtt voltak, mikor találkoztam exemmel. Csak annyira elgondolkodtam, hogy mi lett volna, ha. Talán most sokkal boldogabb, sikeresebb magánéletem lenne, ha anno küzdöttem volna a kapcsolatért, nem csak elengedem.


2020. júl. 20. 17:57
 1/10 Lachesys ***** válasza:
100%
szerintem meg baromira felszines vagy, ha nem troll kerdes. ha akkor nem kellett nem lehetett valami nagy szerelem.
2020. júl. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hufnáger Pisti?
2020. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Rohadtul nem érdekel, egy felszínes ember vagy.

24N

2020. júl. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Megszívtad. :D
2020. júl. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb ne írd bele a Mustangos részt, akkor kevésbé lesz egyértelmű a trollkodás.
2020. júl. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Természetes emberi érzés. Én is vagyok így néha. Sőt középkorú nőként elnézem, sok nőnek milyen jó és értékes pasija van. Milyen életet biztosítanak nekik. Én meg mennyire elcsesztem. Már házasok voltunk amikor a férjem kibökte, Ő autót sosem akart, minek. Sosem keresett jól. Ráadásul anyós is beleszólt az életünkbe. Mikor a gyerekeim kicsik voltak szóvá sem mertem tenni, hogy kellene. Keresztbe lenyeltek volna, hogy miből? Most középkorú nőként letettem a jogsit és vezetni fogok. Kell valakinek példát mutatni a gyerekeimnek. Más velem egyidős, szakmunkás vagy érettségi szintjén lévő nőknek meg idézem:"Meg sem engedné a férjem, hogy tömeg közlekedjek!!! Mindenhová visz meg ÉRTEM jön." Lassan a saját anyám nem áll velünk szóba. Szégyen már felénk a buszozás, vonatozás. Szóval Kérdező én még sokkal jobban megszívtam mint te.
2020. júl. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Eltaktikáztad magad.
2020. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6# Én se szeretem ha a barátnőm esténként egyedül buszozik vagy sétálgat. Természetes hogy elviszem vagy elkísérem őt ha van rá lehetőség.


Pedig én is szakmunkás vagyok és nem vagyok gazdag, de ez alap dolog.

2020. júl. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jajjmár, mintha nem jutna eszèbe mindenkinek nagyon ritkán, mi lenne, ha olyan élete lenne, mint ami manapság menő..


Én is elképzelem néha, hogy a feszes melegítőnadràgomban, croptopban, tökéletes sminkkel, hajjal, lézeres szőrtelenítéssel, barnítva, botoxolva, szájfeltöltve állok egy meseszép luxusház meseszép konyhájában, fotózom az instára a diétás reggelit, amit a páromnak csináltam a reggeli futás után, a párom meg ki vagy gyúrva, rövid alsóban, hibátlan hajjal bejön a konyhába, lefotózza a hibátlan párját, kirakja instára és mind tudjuk hogy kell pózolni, hogy kell mosolyogni, gyönyörködünk egymásban, majd elővesz egy gyűrűt, hatalmas gyémánttal, megkéri a kezem, kiposztolok egy videót erről, aztán elmegyek a menő pénzügyes munkahelyemre körbemutogatni..


Nem lennék boldog, mert nem ilyen vagyok, de lenne valami jó abban, ha a birtokomban lenne sok olyan státuszdolog, amiről mások azt gondolják, sikeres, boldog életem van..

2020. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Trolololo lollolo lollolo looo trolololo looo
2020. júl. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!