Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos testisértés miatt van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Súlyos testisértés miatt van ügye, őrült vagyok, hogy mégsem ábrándultam ki belőle?

Figyelt kérdés
Sosem volt rám jellemző, hogy a rosszfiúkhoz vonzódtam, nem is volt soha ilyen kapcsolatom. Igazából ez a srác sem rossz fiú. Dióhéjban az a lényeg, hogy a húgát a házuktól néhány méterre megtámadta egy külföldi diák, szerencsére a lánynak volt annyi lélekjelenléte, hogy felhívta. Néhány perc alatt odaért a srác, de akkor már az afrikai letépte róla a kabátját és a felsőjét. Valahol ijesztő belegondolni, hogy eszméletlenre verte, de nekem is van bátyám és tudom, hogy ő is ölni tudna értem. A húgának pszichológushoz kellett járnia, neki pedig több hónapja tart már az eljárás. Nem valószínű, hogy börtönbe kerül, de biztos kap felfüggesztetett. A legszomorúbb, hogy a pénzes diák azóta is éli gondtalan életét...ez Debrecen belvárosi részén történt és mégsem foglalkozott vele senki, a rendőrök csak legyintettek rá, hogy sokszor van hasonló és kész, örüljenek amiért nem történt nemi erőszak. Elég szomorú ez. Tudom, az erőszak nem megoldás, de mégsem érzem úgy, hogy emiatt le kellene írnom a srácot, sőt jobban bejön, hogy ilyen nagyon ragaszkodik a testvéréhez. Van, aki szerint ez biztosan elítélendő és börtönt érdemelne, de én megértem. Szerintetek, ha egyébként semmi jelét nem mutatja agressziónak akkor is aggódnom kellene? A szüleim teljesen kiakadtak és féltenek tőle, én viszont nem érzem, hogy veszélyes lenne. Másnak is elborulna az agya, ha egy családtagját a szeme láttára bántalmaznának.
2020. júl. 20. 21:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
30%

Igen, ez intő jel. Ha nem is vagy őrült, de óvakodnod kellene tőle.

Esetleg szerezz még negatív infókat róla.

2020. júl. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

A nők az ilyesmire általában elemi szinten gerjedni szoktak.

Az erős és magabiztos férfi, aki ha kell, akár fizikailag is képes megsemmisíteni a családjára támadó gazfickókat.

2020. júl. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Sok közös barátunk van, egy helyen is dolgozunk. Akit csak tudtam megkérdeztem mennyire tart őrültnek, hogy kedzek belezúgni, de a legtöbben kedvelik. Amikor kiderült, hogy rendőrségi ügye van a főnöke külön kiállt érte a nagyfőnöknél és figyelembe vették, hogy jó munkaerő illetve a körülményeket. Van, aki nem kedveli emiatt, ők természetesen próbálnak lebeszélni róla. Tény, hogy van amiben egyet tudok érteni velük. Nem nagyon tudom eldönteni mi legyen..
2020. júl. 20. 21:14
 4/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem. Bárkinek egy ilyen alatt elborul a feje. Szerintem, ez nem gond..
2020. júl. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Azért szerintem kérdés, hogy hogyan verte eszméletlenre. Alapvetően normálisnak tartom,hogy megvédte a húgát, sőt, tiszteletre méltó. Viszont nem ugyanaz behúzni neki egy-két tisztességeset, mint mondjuk úgy szétverni, hogy az illető majdnem belehaljon. Tehát amikor már eszméletlenül fekszik a földön a másik és még ütik-verik, az szerintem elég beteg és ennyire azért nem kellene elvesztenie a fejét.
2020. júl. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
58%
5 Ha a te gyerekedet, vagy a te testvéredet akarják megerőszakolni a szemed előtt, te ülnél és semmit nem tennél?
2020. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
54%

Végülis tök hihető, hogy egy támadás közben az áldozatnak van ideje és lehetősége telefonálni...a támadó addig mit csinált, elszívott egy szál cigit? Majd mikor a lány végzett a telefonálással, a támadó folytatta a támadást, olyan komoly erőkkel, hogy percek alatt sikerült róla letépni a kabátját (július közepén) és a felsőjét.

Ez inkább egy afrikaiak lejáratására szolgáló nyomorult kamukérdés.

2020. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Tök jó fej.

Egy részeg verekedés nagyon más eset volna.

2020. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
58%
Olyan helyzetben nem csoda, hogy szétverte. Én nő létemre is hasonlóan cselekedtem volna, ha a tesóimat bántja valaki.
2020. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%

* Én nő létemre is hasonlóan cselekedtem volna


Én is.

2020. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!