Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szeretik az őrült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeretik az őrült lányokat? Miért?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerős, akiért úgy látom odáig van mindenki és egyszerűen nem értem miért. Egyáltalán nem jó csaj, túlsúlyos, bénán sminkeli magát, az öltözködése is trampli. Szóval női szemmel katasztrófa. Beszélgettem róla az egyik sráccal, aki szerint a személyisége mindent visz, mert nagyon empatikus, de közben teljesen őrült és nem lehet mellette rossz kedve az embernek. A külsejéről meg az a véleménye, hogy ő egy erős 10/7es, én meg egy gyenge 8as. Ilyen létezik? Csak, mert örült szebbnek tűnik a pasik szemében? Rajtam nincs egy deka felesleg sem, járok heti 4 napot edzeni és odafigyelek mit eszek meg. Hosszú barna hajam van és nincs szükségem egy kg vakolatra, mert szinte hibátlan a bőröm. Ne értsetek félre, nem azzal van bajom, hogy engem le 10/8asazott hanem, hogy egy nálam fényévekkel rosszabb külsejű lány meg 10/7 csak, mert figyelmes és őrült. Aztán kiderült, hogy van akinek egyenesen ideál a társaságból. Számomra hihetetlen, hogy egy majdnem 80kgos bálnát hogyan, és miért szépít meg az, hogy őrült.
2018. nov. 26. 11:28
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
Az írásodból is süt az irigység, féltékenység, negativizmus, bénaság. Az a lány gondolom örök optimista, jókedvű, segítőkész, vicces, nem számolgatja a hülye kalóriákat hanem élvezi az életet-valószínűleg ezt értik, mikor "őrültnek" nevezik. Még milyen lehetsz élőben? :-D
2018. nov. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Én is nő vagyok és szerintem azért mert őt nem érdekli hogy néz ki, hanem magabiztos, boldog és ettől lesz egy nagyon vonzó kisugárzása ami vonzza a férfiakat.
2018. nov. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nyilván, ha nem lennék féltékeny nem írtam volna ki a kérdést. Nagyon zavar, hogy míg én teszek azért, hogy úgy nézzek ki, ahogy egy húszonévesnek illik, addig a kiszemeltem egy olyan lányra csorgatja a nyálát, aki full igénytelen és csak annyi pozítívuma van, hogy lehet rajta nevetni meg kedves.
2018. nov. 26. 11:37
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

" csak annyi pozítívuma van, hogy lehet rajta nevetni meg kedves."



Meg mindig tobb, mint neked. Neked csak 20 kilo minusz a pozotivumod. Ez igy nem versenykepes, mint te is latod.

2018. nov. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 AchromaticSmarties ***** válasza:
13%
Gondolj arra, hogy ha a kiszemelted egy igénytelen nőért van oda, akkor belül ő is igénytelen..
2018. nov. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
49%

Nem ertem miert kell a kerdezonek nekimenni. Irt az adott norol pozitivumot (belso) es negativumot (kulso). Nem csak ocsarolta, hanem leirta, hogy nem erti, hogy egy nala rosszabbul kinezo miert van majdnem egyszinten vele kinezet ugyileg masok szemeben. Nem irta sehol, hogy ettol ertektelen lenne a masik vagy akarmi. Na mindegy.

En sem ertem ezeket a dolgokat. Nem gondolom ugy, hogy a kulso tobbet nyom a latba, mint a belso, de mindkettonek egy bizonyos szinten kell lennie, hogy valakivel kapcsolatban vonzalmat erezzek (belso fontosabb persze).

Nem tudok a kerdesedre valaszolni, ezt meg en sem fogtam fel, hogy egy igenytelen no hogyan lehet vonzo. Aki azt hiszi, hogy kaloriat kell szamolgatni annak erdekeben, hogy ne legyel 80kg az pedig hulye. En hizekony vagyok, nem szamolok kaloriakat de kb egeszsegesen eszem (nem szigoruan), edzegetek es messze vagyok 80kgtol.... ez szimpla igenyesseg, hogy az egeszsegedert teszel, es van alaptudasod arrol, mi erositi meg a szervezedet es mi gyengiti. Ah...

2018. nov. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
24%

Ki nem szarja le hogy lehet egy dagadt tramplival nevetni, meg bohóckodni. Őrült nőktől az isten óvjon...

Inkább egy az emberek álltal "fap icsának" titulált normális nőre vágyom mint egy idióta mindenből viccet csináló nőre.

Kinek mi jön be...

2018. nov. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
71%

Elképzelhető, hogy elviselhetetlen, basáskodó mentalitásod van, ami a legtöbb férfit elijeszti. Inkább rámennek egy 5-10 kg túlsúllyal rendelkező ízig-vérig nőre, mint egy sportos kiképző őrmesterre.


Ez van. Én is ropirajongó vagyok, de ha nem lehet a nőt elviselni mert mindent és mindenkit lefikáz a környezetében, inkább egy húsosabb, kedves nőt választok.

2018. nov. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Kérdező ilyenkor ütközik az ki, amikor valaki felakar építeni egy személyiséget egy álarcot és az amikor valakinek saját magából sugárzik a személyisége mint ahogy annak a lánynak is. Szerintem hagyd a kondit ,menny el bulizni szórakoz egyél jókat,,legyél önmagad és hidd el utánad is egy idő után hullani fognak a fiúk. Megtudod csinálni !
2018. nov. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem az őrült helyett ebben az esetben a spontán, élettel teli jobb kifejezés.

Amúgy elég egyszerű: hiába szép valaki, attól csak egy kirakatbaba marad. Nem lehet elmondani neki a gondjaidat, nem lehet benne bízni, és nem fogsz mosolyogni tőle a legborúsabb napjaidon is. Mert ő csak szép. Erre egy festmény is képes. Vagy váza. Persze, minden embernél vagy egy minimum szint, ami kiváltja a vonzalmat. Láthatóan ez ennél a lánynál adott, és szívesebben menne haza hozzá sok férfi, mint egy folyton edző, kalóriát számláló lányhoz, aki mást nem tud, csak szép. Attól még üres, mint egy váza, vagy egy festmény.

2018. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!