Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogsi illetve gépjármű hiánya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogsi illetve gépjármű hiánya mennyire ront az esélyeken a nők szemében, ha...?

Figyelt kérdés

Alapvetően sportos egész jó kiállású férfi vagyok, sokak szerint egész helyes, de mint ezt tudjuk relatív. Jó munkahellyel illetve keleti országrészben jó fizetéssel. Saját ingatlannal rendelkezem illetve utazásnál leginkább a légi közlekedést veszem igénybe.

25 f (nyilván jogosítványt és kocsit is szeretnék idővel)



2020. júl. 21. 10:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha meg is csinálod a jogsit és lesz kocsid akkor is tagad le első pár alkalommal, legalább nem kell olyan “nőkkel“ foglalkozni mint az itt fel szólaló anyagias “nők”.
2020. júl. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%

Munkahelyen is megkérdezik,hogy van-e jogsid. És vélhetőleg nem azért mert ott hiányzik,hogy bárkit is hurcolgass.

OK,hogy most ott élsz/dolgozol ahol, és erre nincs szükséged. De látod, jön a vírus, és vége a munkahelynek, bármi változást hozhat az életedbe amihez máról honlapra jó lenne ha lenne.


Nekem pl. a szüleim is javasolták,hogy vizsgázzak, és jóideig úgy vezethettem,hogy valamelyikük mellettem volt. Csak hasznomra vált pedig helyben van a munkahelyem.


Ismerkedsz, jön a házasság, a gyerek,nem biztos,hogy a jogsi megszerzésére lesz időd/lehetőséged. Viszont szükséged lesz rá.


Nem kell ezt a nők nagy igényének betudni.

2020. júl. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Orvosi alkalmassági is van ám, ha egy nő azért nem jön össze (városban) egy férfival, mert nincs jogsija, és még nem is feltétlen tehet erről, az tegyen meg egy szívességet....


Vidéken megértem, hogy nagy szükség van rá, de ott is lehet kultúráltan kezelni ezt a dolgot.

2020. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem hinném,hogy a jogsi hiánya kizáró tényező lenne az ismerkedésnél, más kérdés,hogy hiányolja a másik fél.13-as, igen, van orvosi alkalmasság is. De ha valaki egészségügyileg nem alkalmas annak alapos ok áll a hátterében ami fontosabb a jogsi hiányánál, és amit az ismerkedés komolyabbra válásának szakaszában érdemes közölni. Pl. epilepszia, látás/hallás probléma stb.


A kérdező viszont nem erről ír, egyszerűen nem tartja egyelőre fontosnak.


Hozzáteszem: városban élőként is fontos lehet a jogsi még akkor is, ha valamennyire a tömegközlekedés megoldott. Ahol legjobban nélkülözhető az a főváros megfelelő tömegközlekedéssel ellátott része annak, aki egyedül él, és a rendszeres vidékre járás se köti.

2020. júl. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#14


Én epilepsziás vagyok, viszont 10 éve tünetmentes, hiába kapom meg a jogsit (egy évekre), a nők így is eltaszítanak maguktól, amint megtudják. Pedig viszonylag szerencsés vagyok, nekem ez a történet csak két bogyót jelent naponta.

2020. júl. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

14-es. Amit írsz az általam leírtakat erősíti. Nálad nem a jogsi hiánya a probléma, hiszen úgy értelmezem,hogy van jogsid, az érvényességét korlátozó tényező az, ami nehezíti az ismerkedést.Ez egy teljesen más helyzet.

Manapság már egyébként hidd el,hogy akinek nincs jogsija azt mindenki gyanús szemmel "vizslatja" és alapos okot lát a háttérben. Akár betegséget, akár lustaságot/céltalanságot, akár anyagi nehézséget.


Nekem is van epilepsziás ismerősöm, Ő sajnos - ugyan ritka rosszulléttel- de nem tünetmentes. Ez gátolja a munkában is, odafigyelést igényel majd a terhességnél, és sajnos nincs jogsija. A párja hordja minden nap munkába és jön érte mert tömegközlekedéssel nem tud bejárni.

2020. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Eh ő kutya egy világ ez.
2020. júl. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!