Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekes dolgot találtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes dolgot találtam tegnap. Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Ebben a kategóriában a kérdésről lenne szó, aztán a végén egy nőről, aki állandóan kötekszik a pasival. A 2. oldal végétől kezdődik a 31/N. Nem tudtam eldönteni, hogy kinek van igaza.


Itt a link:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__10465..


2010. aug. 3. 11:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%

Mindannyian f@szkok :)

Egy kicsit hullámvölgyben vannak ott sokan, és most egymást köpködik ezért.

2010. aug. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amiket ír a nő, abban van igazság. 35 éves férfinek nem kellene ennyire kifeküdni attól, hogy egy (hozzáképest)kislánynak felkeltette a figyelmét.
2010. aug. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

a 31 éves nőnek van igaza.

Nem tudom az ilyen öreg pasasok miért hiszik azt h ha rájuk néz egy tini csaj,akkor már rögtön ismerkedni akarnak :S

2010. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nőnek van igaza.én bezárnám az összes ilyen undoritó vén f.szt.
2010. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

öreg pasasok miért hiszik ----- honnan tudod hány évesnek néz ki? Van aki 40 évesen kinéz 28-nak. Na?

Engem is bosszantott amikor 27 évesen kinéztem 17-18-nak( jaj de gyerekes, kisfiús én az érett pasikat szeretem blablabla) Tudod eljött az én időm.

Senki nem tudja megmondani a valós életkorom, mert mindenki benézi 10-15 évvel van olyan aki 20 évvel. Most már áldom a genetikát.

2010. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

szerintem pedig nagyonis a kérdezőnek van igaza.

L19

2010. aug. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A nőnek. Én pl. hányni tudok a 30-on felüli pasiktól, ha megbámulnak akárhol. Pl. van, hogy állok a metrón, ő mondjuk ül és végig bámul. Ránézek, hogy mi a f*szt néz és azt hiszi, kölcsönös a vonzalom. Nem tudom, mit hisznek ezek.

16L

2010. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Utolsó, lehet veled van a probléma, nem?

Sztem még kicsit nagy is az arcod...


Mellesleg mi a faszt csináljon egy férfi a metrón/buszon (már nem tom mi volt), inkább néznék én is egy csajt, mint az ablakot...


20/F

2010. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem nagy az arcom, nekik nagy, hogy azt hiszik, minden csitri ugrik nekik, csak mert 1-2 plázabiccs bukik az idősebb f*szikra.
2010. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Morcika83 ***** válasza:
Szerintem kicsit ennek is kicsit annak is! De azért az túlzás hogy 35 évesen öreg valaki. És szerintem addig amíg a pasi fair, tehát közli a lánnyal, hogy mit szeretne, mire ne számítson, és mit várhat el, addig ebben semmi elitélni való sincs, igen persze a sérülékeny tinlányok, ugyan már!!! Milyenek a mai tinik nagytöbségben???? Tudjuk mind! Igen sérülhetnek, de nem csak ettől, és talán egy ilyen sérülés miatti változás fog megmenteni attól majd valakit hogy komolyabb bajba kerüljön a vele egyidősekkel együtt, vagy miattuk.
2010. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!