Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősportolók? Harcművészek?...

Lee12 kérdése:

Küzdősportolók? Harcművészek? Most olvastam utána a jó öreg chuck norisnak és elég érdekes dolgokat találtam?

Figyelt kérdés

például hogy ő gyerekként egy csendes gyenge visszahúzódó srác volt és ha jól értelmeztem akkor csak felnőttként kezdett sportolni de pár év múlva már karatebajnokvolt meg mindn:D

meg wikipédia írta hogy ilyen 5 harcművészetben van fekete öve

hogy lehetséges ez hogy egy nyápic kölyök ilyenné váljon:D


2011. szept. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki fiúként születik, de néhányan férfivá érnek életük során.
2011. szept. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

ez beh szép volt Lovag!


Kérdező, én sem félistennek születtem.. mióta az vagyok aki/ami, azóta ezt le sem lehetne tagadni. hát hogy? így alakultam.

2011. szept. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Lemaradt a szmájli, Félisten!
2011. szept. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
igen, lemaradt a szmájli :)
2011. szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

de azt nem értem hogy pl az agresszívabbak azok keményebb ellenfelek de a leírtak alapjá chuck norris nem volt az

valamint van aki ilyen 6 éves korától edz és chuck meg 20 azért az 14 év

2011. szept. 16. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

pár érv, véleményem szerint

- számít a tehetség

- valaki 6 éves kora óta edz. igen, de nem mindegy, hogy kínában egy kungfu kolostorban, vagy pl. itthon "ovi karatét"

- ezen kívül ezzel az agresszió dologgal sem igazán értek egyet. állatok között amelyik agresszívabb, az lehet erősebb a fajtársainál, embernél viszont sokkal inkább fejben dől el. lehet valaki agresszív, ha a környezetében értenek a harchoz, ő meg csak agresszív, akkor kevés esélye van. én sem vagyok agresszív, de le is sz.arom hogy ki az, semmi féle fenyegetést nem érzek csak azért, mert valaki érezhetően agresszív. csak mosolyogni tudok rajta, milyen kis érzelmes.

2011. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
jó de chuck az valami világbajnok úgyhogy akkor ilyen kolostoros csókákkal is meg kellet küzdeni akik meg már kb 6 éves koruk óta tolják
2011. szept. 16. 16:22
 8/8 anonim ***** válasza:

pont hogy nem!

akik komolyan foglalkoznak harcművészetekkel, és nem csak egy játéknak tartják, hanem a gyilkolás és a harc művészetének /megjegyzem a dolog természetéből adódóan ők a legerősebb emberek közé tartoznak/ nem vesznek részt különböző világi bajnokságokon stb.

tehát Chuck-nak nem hiszem, hogy feltétlen olyanokkal meg kellett küzdenie, akik tényleg egész életükben ezzel foglalkoztak.

2011. szept. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!