Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tetoválásod? Hol és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tetoválásod? Hol és mit ábrázol? (kort és nemet is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
Mikor csináltattad, miért? Megbántad? Párodnak/családodnak tetszik? Ha nincs, szeretnél később? Képet is linkelhettek róla vagy hasonlóról :)Köszi!
2010. aug. 3. 12:03
1 2 3 4 5
 11/42 Holdtündér ***** válasza:

Én tervezem.

Ha meglesz rá a keret, egy szép színes pillangót szeretnék a bokámra. :)

2010. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 McKúr ***** válasza:
100%
Nekem viccen kívül az egész hátam be van tetoválva, egy nagy keresztrefeszített jézus van rajta,ami a vallásomat jelöli a karomon szögesdrót ami a börtönviseltséget szimbolizálja, az alkaromon thai írás, amit a thai box miatt tetováltam oda, a hasamon lejjebb a csípőmnél kínai hal, ami büntetett előéletet jelez, a mellemen pedig egy olyan horogkereszt van ami az amerikai história x filmből szedtem, amikor megnéztem pár nappal később már mentem is a szalonba és feltetettem. Azt nyilván mindenki tudja h mit jelképez számomra. Ja a másik mellemen pedig egy oroszlán mancs van, az a horoszkópom. 25/F
2010. aug. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szólót imádom : D
2010. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 McKúr ***** válasza:
100%
Köszi, nem tudom ki vagy de én is szeretlek :D lájkollak
2010. aug. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, jöhetnek még :)

McKúr nem lehetsz semmi :)

2010. aug. 3. 12:39
 16/42 anonim ***** válasza:

Linkelsz egy képet sok tetoválásoso pasii?:D

Imáádnám.

am még nincs de nagyon szernék,csak még nekem sincs kokrét elképzelésem és szalonbam nekem még szülők nélkül nem tetoválnak.

2010. aug. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Az alkaromon kínai írással az van írva, hogy "újévi disznópörkölt"... Hát nem gyönyörű?
2010. aug. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 McKúr ***** válasza:
lehet h a kedvetekért csinálok róluk képet, ha akarjátok, egyébként készen nincsenek róla fotók, mert nem azért tetováltattam magamra őket h büszkélkedhessek vele az utcán, h jéé nekem ilyen is van. Aki nonfiget tetovál, sztem annak nincs sok értelme, a tetoválásnak üzenete van, és nem egy egyszerű dísz amivel rajozni kéne :D sztem... de a képek megoldhatók :)
2010. aug. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
Én örülnék képeknek, de csak miattunk nem muszáj.: )
2010. aug. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
De igen, muszáj!!!! =)
2010. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!