Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tetoválásod? Hol és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tetoválásod? Hol és mit ábrázol? (kort és nemet is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
Mikor csináltattad, miért? Megbántad? Párodnak/családodnak tetszik? Ha nincs, szeretnél később? Képet is linkelhettek róla vagy hasonlóról :)Köszi!
2010. aug. 3. 12:03
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
0%

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:21


Fogalmam sincs minek tetováltatnak kínai szimbólumokat magukra emberek. Ha valamit mondani akarsz vele mondd magyarul, magyar vagy vagy mi a fene. Esetleg ott a rovásírás hamár... tudom, az nem nonkoformista és nem lehet villogni vele meg felvágni azok előtt vele akik nem értik mit jelent.

2010. aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Megkeseredett életed lehet. Te magyar vagy, én félig spanyol. Az én neveltetésem sosem mondta ki, hogy zárkózzam el a rendhagyó dolgoktól, csak mert az másnak elképzelhetetlen. Mindent csak ésszel, a tetoválás is ilyen. Mellesleg vicces te vagy, nem a sorompós példád:)
2010. aug. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

A válasz írója 54%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:17:


ja, rühellem a tetkókat és megkeseredett ember vagyok. Az én neveltetésem szerint három mondatból nem vonunk le semmilyen következtetést a másikról. Nem véletlenül KÉRDEZTEM, hogy miért jó érthetetlen szimbólumokat rakatni magunkra, ha nem hülyéztél volna le akkor elfogadom a válaszod, ennyi.

2010. aug. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Bocs, nem bírom, mikor valaki azt nézi, hol lehet belekötni a másikba, csak mert neki felfoghatatlan a másik életvitele.
2010. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Feltettem egy kérdést, nem kötekedtem. Érdekelt.
2010. aug. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

a falloszomon hosszába "NEM IVÓVÍZ"


20 F

2010. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
XD
2010. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

jobb bordámon , combomon , és mellkasomon


mind valamihez fűződik


19/F

2010. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

Van igen. Kedvenc focicsapatom címere van a a vállamon. Több mint 5 éve csináltattam. Nem bántam meg! És nem érdekel(t) hogy mit szolnak hozzá mások. Nem azért varratam fel magamra hogy nekik tetsszen...

25/f

2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
egy orosz B betű a csuklómon, mint Bábuska, azaz nagymama, a nagyim emlékére. lila, és kb egy 1x1 centis. a családom rám bízta, páromnak tetszik.
2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!