Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van tetoválásod? Hol és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van tetoválásod? Hol és mit ábrázol? (kort és nemet is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés
Mikor csináltattad, miért? Megbántad? Párodnak/családodnak tetszik? Ha nincs, szeretnél később? Képet is linkelhettek róla vagy hasonlóról :)Köszi!
2010. aug. 3. 12:03
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
100%

Van.

1 delfin a vállamon, mert halak a horoszkópom.

1 főnix a hasamon, mert gyönyörű, és mert bármit túlélek:)

1 nonfi a bokámon, mert az tetszett meg, na ezt már megbántam, át is fogom üttetni, de még keresem az igazit:)

2010. aug. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
az kimaradt hogy 23/n
2010. aug. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

kutyusomnak az arcát tetováltattam magamra :)

nem bántam meg,és nem is fogom megbánni :)

sok embernek nem tetszett,de lesz*rtam..

2010. aug. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 McKúr ***** válasza:
Eltökéltem , hogy a következő tetoválás a seggemre kerül és nagybetűkkel hogy NYALJ!
2010. aug. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
13 tetoválásom van.Elég nagy jelentőségük van számomra,de nem fogom ezeket itt felsorolni.Nem bántam meg egyet sem és lesz*rom,hogy kinek mi tetszik.19/F
2010. aug. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
3 tetoválásom van a hátamon: Marx, Engels, Lenin arcképe.
2010. aug. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Szia!

Nehéz kérdés...még nincs, de lehet, hogy lesz, de az biztos, hogy ha lesz is...kicsi lesz...

Én azért félek tőle, mert mi van, ha megbánom...:S :D

De amúgy ha lesz, akkor a csuklómra egy latin feliratot!

Még mielőtt valaki kérdezné...igen, magyar vagyok, de attól még tetszhet más kultúra/nyelv/ akármi...:D

Illetve egy kisebb FŐnix madarat a hátamra...

Ahogy az egyik előttem lévő is írta..., meg nekem is azt szimbolizálja, hogy bármit túlélek:D én is ilyen vagyok...

A Főnix madár tudniilik 500 évenként elég és poraiból újjászületik...ezért is lett Debrecen jelképe is..., mert Debrecen sokszor leégett...de mindig újjáépült...

Jah...és debreceni is vagyok...:D

És poén, mert én is Halak vagyok, mint ahogy: A válasz írója 89%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 08-03 14:25


Ki tudja...lehet a végén nekem is lesz egy Főnixem meg delfinem is^^ :D


De egy biztos! Meggondolandó...én mondjuk azért nem csináltattam volna 17 évesen...dehát mindenki maga dönti el:)

Én most 19 vagyok...majd a diplomaosztóra tervezem, hogy talán akkor...addig van időm átgondolni párszor:D


Bocsi, hogy hosszú lett^^:D

2010. aug. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:

Akarok.A Szívemhez egy Nyilaskeresztet (Bár betiltott önkényuralmi jelkép,azért remélem valaki megcsinálja! :S),a hátamra pedig Nagy-Magyarország -ot.A Karomra még nem tudom hogy milyen tetkó lesz "rávarrva"... :P


17/F


Üdv!

2010. aug. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
1 tetoválás van az oldalamon, egy nonfi minta, szüleimtől kaptam ajándékba tehát beletörődtek, akkori párom véleménye igazából nem foglalkoztatott, mert az én testem, 2007. dec. 1-én csináltattam, aztán 2009. május 14-én varrattam át. nem bántam meg, nagyon tetszik és még szeretnék. 21 éves vagyok és lány
2010. aug. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
10:49 vagyok. a következő amit tervezek azt emléktetoválásnak szeretném. nagypapám emlékére liliomot és rózsát a hátamra, mert engem liliomnak hívott, a temetésén pedig rózsával búcsúztunk tőle.
2010. aug. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!