Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan tartsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan tartsak távolságot hogy ne csináljunk hülyeséget?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, aki házas, 2 gyermekes családapa, nekem is va házasságom de mi távkapcsolatban vagyunk és egy gyermekünk van. A fent említett férfivel sokat írunk messengeren, ott kiveséztük a szexet, az ő felesége havi 1 2 alkalommal akarja a szexet, én hetente általában szoktam a párommal de sokszor kell erőltetnem... na mindegy, ha munka miatt találkozom a férfival akkor ilyenről nem beszélünk, viszont érezzük a szikrát, és egyre többet gondolok rá. Mindig találkozás után kifejti hogy milyen gyönyörű vagyok, milyen gyönyörű a nevetésem, milyen jó volt a ruha ami rajtam volt stb stb. Bár személyesen sosem dicsér. Hétvégén sosem beszélünk de amikor utána igen akkor írja hogy nagyon hiányoztam neki.

Hónapok óta tart ez, tettek mezejére nem léptünk de én egyre inkább félek... nem volt köztünk semmi de nem is szeretném megcsalni a párom.


2020. júl. 22. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%

Ezt már elcseszted, de menthető még. Mond meg neki, hogy nem jó irányba mennek a dolgok és ezért a továbbiakban nem szeretnél vele messengeren beszélgetni.

Konkrétan kerüld vele a kapcsolatot. Amikor munkaügyben szükséges, akkor összefuttok, de ezen kívül ne kommunikáljatok. Nehéz lesz, de nincs más út.

2020. júl. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kicsit ilyen kamudumának tűnik hogy "nem akarod megcsalni a párod". Ha nem akarnád nem beszélgetnél, pláne NEM ILYENEKRŐL egy kvázi idegen férfival.

Ha nem akarod akkor nem beszélgess vele, jegeld a kapcsolatot.

Szerintem nagyon is akarod te, csak félsz..de ha ìgy megy tovabb meg fogod csalni a ferjed az fix.

2020. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Nekem*
2020. júl. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be vele a messengerezést! Nem túl bonyolult, ha nem adsz teret a flörtnek, főleg nem jutsz el valakivel a szexuális életetek kitárgyalásáig, akkor ez fel sem merülne.
2020. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Hat a konnyu ut az hogy teljesen megszunteted vele a kapcsolatot, mert hanem elobb utobb ugy alakul a szitu hogy lecsuszik 1-2 pohar es utana mas is :)


A masik meg az hogy engedsz a kisertesnek, megtortenik aztan majd vagy elmondod a ferjednek vagy nem. Lehet hogy jobban illik hozzad az a ferfi mint a ferjed... Lehet hogy csak fellangolas... Lehet boldogabba tehetne... Lehet sose talalsz meg egy olyant mint a ferjed...


Sajnos az elet ilyen, egy dolog biztos, barhogy dontesz amikor par ev mulva valami felremegy akkor majd úgy dogod erezni hogy rosszul dontottel.

2020. júl. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Idáig cicáztál vele, szexről purparléztál vele, most meg

berezeltél és "távolságot" akarsz tartani?

Egyszerűen szüntesd be a távbeszélgetéseket, és szállj ki, ne dúlj fel

egy családot.

2020. júl. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igazából kb 10 éve ismerjük egymást, kvázi annyira nem idegen. Egyébként utolsó, egyikőnk sem, szóval ő sem dobná el a házasságát, szóval az hogy boldogabbá tegyen egyenlő a nullával.

Igen ez lenne megoldás de úgy meg nagyon hiányozna....

2020. júl. 22. 11:20
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#7: te már szerelmes vagy belé. Lehet ő is beléd. Ezért hiányozna, és pont ezért kell azonnal abbahagyni a messengerezést. Első hét nehéz lesz, a második már jobb, aztán egyre kevésbé fog hiányozni.


Ajánlom, hogy a felejtő időszakra tiltsad is le messengeren. Ennek több oka van:

- ha ő nem elég erős és rádírna, nem tud

- amikor jelez a messenger, tudod, hogy nem ő ír, így megszűnik a beteljesült várakozásból eredő öröm

- te magad sem tudsz csak úgy írni neki

2020. júl. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem ne kínozd magad, feküdj le vele. Úgyis arra vágysz, alig várod hogy belédhatoljon. Ha titokban marad akkor szerencséd van, ha kiderül az gáz, de majd megoldod. Aki esőért imádkozik, az ne féljen a sártól sem.
2020. júl. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

De az milyen már, hogy kibeszéled az otthoni életeteket, szexuális szokásaitokat. Nálam már ez kiverné a biztosítékot.


Persze, értem én, hogy mindig a másé kell, mert az távolról szebb, jobb, vonzóbb, de pl. a párod tud ezekről a beszélgetésekről? Mit szólnál, ha kiderülne? Dobnád a házasságod?

Kellemes így eljátszogatni, de nem árt gondolni a következményekre is. Vagy javítsd meg a saját kapcsolatodat, vagy szerintem hagyjátok abba ezt a beszélgetést egymással.

2020. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!