Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennyiből rájöhetett hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyiből rájöhetett hogy tetszik nekem? L

Figyelt kérdés

Próbálom az esetek többségében visszafogni magam stb de nincs mindig kedvem. Ezeket csináltam eddig amiből talán leszűrhette, de nem tudom eldönteni:

-viszonylag sokat nézem, de próbálom akkor amikor nem látja, és az esetek 90%-ban elkapom a fejem ha visszanéz (ezt ő is csinálta már)

- zavarban vagyok ha beszélek vele, ami nem gyakori, szintén nem tudom ilyenkor mennyire tudom álcázni

-volt 2x azthiszem hogy amikor figyelt engem végigmértem őt vagy mi... és akkor utána nagyon nézett engem (gondolom észrevette akkor...)


2020. júl. 22. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem kellemetlen lenne ha olyan nő jelezgetne akit még kb pelenkázni kell
2020. júl. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
95%
11nél a pont, nekem se kéne egy kislány. Lehet, hogy neki sem, de nem vak.
2020. júl. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!