Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi értelme van annak hogyha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van annak hogyha egy pasi teper szexért ha amúgy nem jövök be neki?

Figyelt kérdés
Helyes pasiról beszélünk, akárkit ágyba vihetne. Elmondása szerint nem jöttem be neki eléggé a randikon. De ha nem jövök be neki, akkor mi értelme van olyan emberre időt pazarolni, aki nem tetszik neki? Mert ha átlag alatti lenne a srác azt mondom rendben, nem válogat. Na de helyes arcú, izmos, pénzes. Igaz, szíve az nincs. Mielőtt jönnének a rossz indulatú kommentek, hogy úgyis meg fog dugni...nem fog, mert tiltottam mindenhonnan.
2020. júl. 24. 08:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

* Igaz, szíve az nincs


Mit akarsz egy ilyen embertől? Most komolyan?

2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Komoly kapcsolathoz nem jöttél be eléggé, attól még dugja egyszer.
2020. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
68%

Lehet, hogy csak büszkeségbōl mondta, hogy nem jöttél be neki? Van aki nem tudja felvállalni az érzéseit.

Amúgy te mit gondolsz? függetlenül attól, hogy ezt mondta..

2020. júl. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
1+ Ha maga a megtestesült tökéletesség, de nincs szíve, mit érsz vele? semmit. Az ember kikerüli és elkerüli az ilyet. Kirakatbabát meg tudsz venni magadnak akit nézegethetsz unalmas pillanataidban.
2020. júl. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Tudom, igazatok van, azért is dobtam!

#3. Valaki büszkeségből ilyet mondana a másik embernek? Igazából csillogó, lelkes szemekkel nézett rám és ölelgetett sokszor.

2020. júl. 24. 08:55
 6/23 anonim ***** válasza:
27%

*Igazából csillogó, lelkes szemekkel nézett rám és ölelgetett sokszor.



Te minden jöttmentnek hagyod magad ölelgetni?

2020. júl. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
#6. 2 éve ismerem, amúgy miért kötekedsz? Nincs jobb dolgod?
2020. júl. 24. 09:05
 8/23 anonim ***** válasza:
15%

7 Én nem kötekszem, minek tenném, csak fura, hogy valaki tiltja a másikat, meg írkál össze vissza, miközben össze vissza hagyja magát ölelgetni.


Nem érzed hogy nem stimmel?


Az ember annak hagyja magát ölelgetni akit szeret, tisztel, becsül-nem mindenkinek és azt nem hozza a gyakorira kérdésben.

2020. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

#5 Szerintem ja. Pláne ha rajtad is úgy érzi, hogy nem vagy szerelmes bele, elōször meg akar gyōzōdni s biztos akar lenni abban, hogy viszonzottak az érzései.

Nagyon sértené az önérzetét, ha kiderülne, hogy csak egyoldalúan táplál érzéseket irántad.

2020. júl. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#8 A kérdésben 1 személyrōl volt szó, nem “mindenkirōl”. Neked mi bajod?
2020. júl. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!