Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért sértődött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért sértődött meg rám vérig a fiúbarátom?

Figyelt kérdés

A sztori röviden annyi, hogy csomó közös programot csináltunk, és legutóbb leutazott volna velem a szülővárosomba egy hétvégére, hogy várost nézzünk, de nem nálunk aludt volna nyilván.

Viszont ezt a programot végül visszamondtam, mert barátom van most, akivel komoly a dolog, és nagyon túlzásnak találta volna ezt az utazást, és jobban belegondolva, én is totál kiakadtam volna fordított esetben.

Ezt nagyon szépen megfogalmaztam neki, meg hogy ettől még talizhatunk néha, csak ilyen randiszagú programokat nem szeretnék, mert nem akarok ebből balhét.


Erre annyira kiakadt rám a srác, hogy írt egy mocskolódó üzenetet hajnali 4(!)-kor, aztán letiltott... Sőt, még a szüleim vállalkozásának oldalát is kikövette, és amit írt egyszer pozitív kommentet, azt is törölte. Ők mit követtek el lenne, de komolyan?

Én teljesen megdöbbentőnek tartom a reakcióját, ráadásul mint valami 5 éves, még megbeszélni sem lehetett vele normálisan a problémát, és ezek után tényleg nem lenne már értelme beszélnünk, de azért érdekelne, hogy mások is nagyon furcsának találják-e ezt.


Egy 8 éves barátságról van szó, ami alatt ugyan volt, hogy bepróbálkozott, de azt állította, hogy csak már annyira régóta szingli volt, hogy már végső elkeseredésében az is eszébe jutott, hogy akkor próbáljuk meg esetleg mi... Elhittem neki, mert utána nem sokkal volt egy 1 éves kapcsolata is.

Mégis eszembe jutott most, hogy kb. egy sértett szerelmes reagálna így...


Meg szerintem ha valaki tényleg annyira jó barát, akkora megérti, hogy normális esetben a párunkat tesszük az első helyre, és az ő érzéseit is figyelembe vesszük.

Nyilván, nem kell összeveszni ettől senkivel, lehet találkozni ritkábban, de hogyne zavarná a barátomat, ha örökké egy másik sráccal lógnék? És ebbe még csak bele sem gondolt... Számomra ez végtelenül önző viselkedés.


Ti mit gondoltok?


2020. júl. 24. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt köztetek igazi barátság, mindig a levegőben lógott hogy hát azért csak szívesen felszedne téged. Ennyi.
2020. júl. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Mert szeret. De ha van esze meggyűlöl.
2020. júl. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Mert szerelmes beléd te pedig kihasználod ezt.
2020. júl. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sosem éreztem úgy, hogy szerelmes lenne belém, pont ez az.
2020. júl. 24. 14:42
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

4.-nek.


Na ez az a baj! Hogy ti nők nem veszitek észre azokat, akik közelednének feléd.

2020. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De hát volt közben egy komoly kapcsolata.
2020. júl. 24. 14:53
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
Sosem volt ez barátság, ez az úgynevezett 'nice guy' hozzáállás. A hülyéje azt hitte ha 8 évig ott liheg melletted, mint egy pincsikutya, akkor majd összejön valami, de amikor ennek az esélyét elzártad és tisztáztad, hogy köztetek nem lehet semmi, teljesen begőzölt. Ezek legtöbbször lelki sérült emberek, azért viselkednek úgy ilyenkor mintha 5 évesek lennének.
2020. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
84%

Többet akart tőled. Ő megcsalásnak érzi a csalódodottságát.


Te hibáztál. Úgy érzi, hogy hitegetted, közben mással

szűrted össze a levet, őt meg dobtad.

2020. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!