Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért néz a párom ilyeneket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz a párom ilyeneket?

Figyelt kérdés

Crazy girlfriend “ videókat

Valaki elmagyarázná ezekben mi a jó/vicces?


2020. júl. 25. 15:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle???
2020. júl. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem,

-mert vicces...

de nem tudom hova tenni ebben mégis mi a franc a vicces? Hogy a nő szétdobálja a cuccait a csávónak persze hiányosan felöltözve, vagy mellkidobós felsőben fegyverrel a kezében üvölt a nő a férfira.. ez valami agybetegség nála? 3 évvel ezelőtt meg a kocsi videók mentek extra nagy mellekkel hogy döcög a rossz utakon” akkor jó megbeszéltük befejezte erre meg ez..

más is túlreagálná? Vagy túlzott féltékenységben szenvedek?

2020. júl. 25. 15:37
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit túl reagálod. Mindenkinek más a humora. Egyébként, nekem se lenne ez vicces, de ha neki az akkor nem vonnám meg tőle. Végül is csak egy videó, és videóra minek féltékenykedni?

Ülj le és néz meg vele egy ilyet. Ne vidd túlzásba a féltékenységet, ráadásul feleslegesen, akkor legyél féltékeny ha van rá okod, ne a videóra. Így tönkre fog menni a kapcsolatotok.

2020. júl. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!