Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki gyakran teszi karba a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki gyakran teszi karba a kezét az milyen pasi? Negatív? Milyen hatással van másokra a karba tett kéz és szigorú fej?

Figyelt kérdés
Én nőként megfigyeltem régebben táncos helyeken, hogy ha karba tettem a kezem, mindig valaki fel akart kérni táncolni, lehet kihívást jelentettem. Aztán már direkt alkalmaztam, de nálam ez nem megy automatikusan, csak ha direkt odafigyelek rá. Vannak pasik akik meg mindig ezt a morcfej-fintorral-karba tett kézzel-t csinálják, nekik az alaptermészetük lehet. De elég félelmetes.

2020. júl. 25. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:
A kulcszavaknál a "pasi, morcos, félelmetes" volt írva, de így jött ki a kérdés.
2020. júl. 25. 16:14
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"A karba tett kéznek többféle jelentése lehet a kontextustól függően. Alapvetően zárkózottságra utal, de azzal is tisztában kell lenünk, hogy hideg időjárásban ösztönösen karba tett kézzel állhatnak, ugyanez lehet a helyzet akkor is, ha a szék karfa nélküli."
2020. júl. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :) Hm, az lehet mert az egyik akit ismerek nagyon fázós :)
2020. júl. 25. 16:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nincs mit.

A főnököm állt gyakran összefont karral, de nála egyértelműen az elzárkózás jele volt.

2.

2020. júl. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!