Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért kellek csak szexre,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért kellek csak szexre, mert nem vagyok elég fullos nő?

Figyelt kérdés
Mert nem tartanak méltónak magukhoz? Azért nem vállalnak fel?
2020. júl. 26. 15:10
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ennyiből nem igazán tudtunk meg rólad semmit. Így nehéz ezt megválaszolni.
2020. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Vagy mert túl hamar lefekszel velük, vagy mert saját magadhoz képest túlságosan fullos pasikkal kezdesz.
2020. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem tetszik nekik eléggé a külsőd ahhoz, hogy a barátnőjük lehess, hogy felvállaljanak téged az emberek előtt.


Vagy esetleg a személyiséged elviselhetetlen.


Én mindig szép lányokat kerestem barátnőnek és közepesen kinézőeket szexre.

2020. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Mert, hülyeségeket kérdezel. Ha szted a felvallalashoz fullos külső kell, akkor nálad a tetőtér elég szellős.. Remélem érted, bár nem vagyok benne biztos... 😅
2020. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
Kezeltesd már magadat végre, kérdező, mert az állapotod egyre súlyosabb.
2020. júl. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
46%
Sok tanult férfi csak fősulis, egyetemista vagy diplomás nővel járna. Aki nem ilyen, azt maximum csak megdugja 1-szer vagy többször.
2020. júl. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Ez mindig általában az értelemmel függ össze. Vagy nem vagy okos, vagy nem vagy lelkileg nőies, lágy és törődő. Háziatlan.


A férjemnek az exe volt az aki elnézte, hogy hogy X száz km-t vigye hétvégenként a szennyesét, mondván ő nem cseléd, hogy kimosson rá.. Na kb. az ilyen embereket használják csak addig mig meg nem unják.

2020. júl. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fullos? Ez mit takar?Szerinted?Csak kiváncsi vagyok kérdező.
2020. júl. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hagyjátok már abba ezt a fszságot, aki dugna, annál valószínűleg nem a külsőd szab gátat a kapcsolatnak. Kivéve ha a szex miatt is te másztál rá, ő meg örült, hogy pinát kap energia nélkül, vagy ha ordenáré módon részegen toltátok.
2020. júl. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fodrászokat, sminkeseket, eladókat stb. a diplomás jóképűek csak hitegetik és dugogatják.
2020. júl. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!