Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexre kellek neki, de másra nem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexre kellek neki, de másra nem?

Figyelt kérdés

Már egy ideje összejárogatunk, de komoly kapcsolatot akar. Rákéreztem, hogy velem mi a problémája? Miért nem akart velem soha kapcsolatot, de nem mondta meg! Nagyon rosszul esett, hogy képtelen az őszinteségre. Azt mondta neki van egy ideálja a fejében és ha valaki nem illik ebbe bele, akkor neki csak laza kell. De konkrétumot nem mondott!

Nálatok milyen esetben alakultak így a dolgok? Konkrét példàt írnátok?


2020. jún. 11. 00:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen ebből valószínűleg nem lesz több, jól érzi veled magát de ennyi. Viszont kapcsolatra más személyiségû, termeszetu lány keres. Nem biztos van benned probléma attól mert nem tudja veled elképzelni, nincs meg az a plusz ami egy kapcsolathoz kell. Egyébként nem bunkosagbol de ne legyenek illuzioid, szexkapcsolatbol ritkán lesz kapcsolat.
2020. jún. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Savlekotő ***** válasza:
75%
Naiv vagy,veled nem akar komolyt,te vagy a hézagtöltő két komoly közt. Magatoknak köszönhetitek ezt sok esetben,mert tálcán mindent azonnal oda toltok,feneket nyaltok sorolhatnám,naivak vagytok,nem láttok,vagy nem akartok látni,mikor egyértelmű hogy csak használatra vagytok jók.
2020. jún. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Szinte 1000%, hogy jobb kinézetűre vár. Ha bombanő lennél egy percig nem lamentálna, alig várná, hogy bemutasson mindenkinek.
2020. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Szexen kívül nem tudsz mást nyújtani neki. Ennyi. Nem jön be neki a személyiséged.
2020. jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3. Tudnak rólam a haverjai.
2020. jún. 11. 01:19
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

A legtöbb esetben a nők rontják el az egész randizós korszakot azzal, hogy már az első egy-két randin tolják le magukról a bugyit. Nem engeditek a férfiaknak azt, hogy megismerhessen benneteket, az ismerkedés izgalmát veszitek el, ami nagyon fontos. Férfiakat szexel nem lehet megfogni, max szexkapcsolatra.

Nekem nem alakultak így a dolgaim a férfiakkal, csak kapcsolatban szexeltem.

Nagymama tippjét tudom veled megosztani a jövőre nézve: randizás alatt vigyázz a seggedre!

2020. jún. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Rengeteg olyat hallottam, hogy első randin megvolt a szex, mégis örökké szóló kapcsolat lett belőle.
2020. jún. 11. 12:08
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Igen. Én is ismerek ilyen párt akik megismerkedésük napján már lefeküdtek, ennek húsz éve. Házasok, két gyerekük van. Nem igaz, hogy mindenki egyből dobja a le a ruháit, és akkor meg lesz becsülve, sokszor a legnaguobb ribiknek nagyobb tisztelet jár, mint a normális, tisztességes nőknek.

Figyelj, itt azt írták hogy a bensőd nem felel meg neki, ki tudja lehet de én úgy látom a legtöbbször a külső dönti el. Le lehet pontozni, nem tetszhet a válasz akkor is így van Nagyon felszínes világban élünk ahol a kinézet az első.

2020. jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen van olyan, hogy örökre szól, ha első randin szex van. De te pont azért panaszkodsz, hogy nem akar felvállalni. Pedig már egy jó ideje összejárogattok. Tehát ez nálatok nem opció. 6-os voltam.

Gond lehet még a személyiségeddel is, nem passzoltok, a kinézeteddel, vagy van kiszemeltje, akit valami miatt nem kap(hat) meg.

2020. jún. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%
De őszinte volt, nem vagy elég neki. Ne legyél már értetlen.
2020. jún. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!