Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak szexre kellek neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szexre kellek neki?

Figyelt kérdés
Kérdeztem tőle, de nem mondott semmi konkrétat! Hogy mi a baj velem. Mondtam, hogy az se baj, ha rosszul esik csak mondja meg! De nem kaptam semmi konkrét választ erre. Nálatok mi volt A baj, ha csak szexet akartatok a másiktól?
2020. jún. 7. 21:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem akartam elkotelezodni...
2020. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%

Erre van egy elég bunkó és dűrhő mondás, ami sajnos ideillik, leírom mindkét nemes változatát a politikai korrektség miatt. Jelzem nem értek egyet vele, csak ezt SZOKTÁK mondani, a közönségesebb személyek.


"Minek venne tehenet egy pohár tejért"


vagy


"Minek venne disznót egy adag kolbászért"

2020. jún. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%

Ha te kapcsolatot akarsz akkor még a szex előtt meg kell róla győződni, hogy a partnered osztja az elképzelésed. Ha lefekszel vele kapcsolat nélkül is, akkor minek köteleződne el melletted? Ebből már nem fogsz tudni kitörni.


Egy példával szemléltetem: ha neked ingyen adnak valamit a boltban x ideig, akkor fogsz fizetni érte, ha addig ingyen adták?

2020. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.


Simán hazudhat is előtte, manapság sajnos ezt "magabiztosságnak" nevezik sokan; tévesen.

2020. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
4 Természetesen abban az esetben nem érvényes amit írtam, viszont akkor meg nem értem minek egy olyan patkány alaknak könyörögni.
2020. jún. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azt mondta ő is komoly kapcsolatban gondolkodik, nem úgy tűnt, mint aki át akarna verni.
2020. jún. 7. 21:49
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
6 Sajnálom, hogy így jártál. De ahhoz tartom magam, hogy ebben ne keresd a logikát és ne könyörögj neki.Nem becsületes ez az ember, örülj, hogy szabadultál tőle. Tudom, most rosszul esik, de túl teszed magad rajta. Puszi
2020. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. jún. 7. 21:58
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne veled baj? Nekem mindig mindenki akar komoly kapcsokatot
2020. jún. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt azután mondta, hogy lefeküdtél vele, hogy komolyat akar, vagy előtte? Mert egy szó nem esett ezekről, hogy mióta ismered/ismered-e egyáltalán, vagy csak lefeküdtél vele stb.

Lehet, hogy lazán bekamuzta. De lehet, hogy jobban megismert és nem akarja a kapcsolatot.

Akkor sem fogja elmondani a negatív dolgokat, ha kéred, mert tudja, hogy csak hiszti lesz belőle, bármit is mondasz most. Addig is több esély van a szexre.

Ez sose lesz több.

2020. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!