Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha önértékelési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha önértékelési problémáim vannak, mert csak szexre kellek?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kiéleződnek bennem ezek a sebek, hogy nem vagy elég jó ahhoz, hogy mást is akarjanak tőlem. Nem hiába, mert mindig ezzel szembesülök gyakorlatban. Akkor is ha végre meglátnám valakiben, hogy hozzám illő lehet, de ő másképp gondolja, nem érdeklődik irántam szexen kívül. Nem várom el, hogy kölcsönös legyen, inkább az zavar, hogy folyton ezekben a helyzetekben találom magam és már unom, fáj. Az önértékelésem kezd egyre lejjebb csúszni. Soha nem volt szilárdan megalapozva beismerem, de tudtam magamat szeretni és becsülni, most viszont ennek a töredékét sem érzem a megélt helyzetek és a folytonos elutasítás miatt.

Tudom, hogy addig nem fog semmi változni és nem fogom tudni megoldani a helyzetet, amíg nem rakom magamat rendbe, de hogyan tehetném? Amikor kezdek jobban lenni, akkor újra azt érzékeltetik velem, hogy kevés vagyok és visszaesek oda, ahonnan elindultam.


Voltatok már hasonló helyzetben? Nektek mi segített?


2020. júl. 16. 12:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
56%

Fiú vagy, vagy lány?

Hány éves vagy?

2020. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
N/28
2020. júl. 16. 12:10
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Előbb tedd magad rendbe, félúton nem kell megint belevágni valami kétesbe, mert csak padlóra vágod magad. Nincs szebb egy magabiztos nőnél.
2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt sok ilyen eset, most van először olyan barátom, aki tényleg értékel és törődik velem.

Szerintem szimplán csak rosszul választasz te is.

Én jó darabig nem tudtam felmérni a legelején, hogy bizonyos viselkedésformák mire utalnak. Pl. amikor már a randi előtt eltűnt 1,5 napra a srác, aztán meg jött a bocsánat kérés, hogy vendégei voltak... Nyilván utána is ugyanígy viselkedett. Vagy amikor valakivel nem volt semmi közös program, csak szex, én meg elhittem, hogy ez egy kapcsolat, holott totál lesz*rt a srác.

2020. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A szex a vége.

Az eleje, közepe az ismerkedés.

2020. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj azokra, akik szexre se kellenek!
2020. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Akkor fel kell állnod láthatatlan módon-húzol egy vonalat: eddig nem tovább, és ettől a pillanattól kezdve te választasz, és nem téged.És kétszer meggondolod kit engedsz magadhoz közel.
2020. júl. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Ilyenkor a legtöbbször benned van a hiba, legyél egy picit önző és foglalkozz magaddal. Ne másoktól függjön az értéked hanem tudd, hogy mennyit érsz.


Amúgy nincs veszve semmi, az én barátnőm is 31 éves és csodálatos lány. Örülök hogy rátaláltam és biztos vagyok benne hogy van valahol egy srác, aki ugyanígy lesz veled is. Csak add meg neki a lehetőséget erre.🙂

2020. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Ne csak a top kanokba ess bele. Játszhatod ezt életed végéig, hogy neked csak a jóképű, nagydumás/tökös, pénzes csávók kellenek, de azok nagyon jól tudják hogy sok nőt megkaphatnak és ezért a többségük nem fog megmaradni egy nő mellett.


És még egy gyakorlati tanács, az is segít ha nem fekszel le valakivel az első randin. 5-8 randit/1 hónapot úgy is vár rád az, aki nem csak szexet akar tőled.

2020. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

9# +1


Egy hónapig randiztam a mostani párommal, ötödik alkalommal volt az első csók és szex.

2020. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!