Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány éves volt az eddigi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves volt az eddigi legidősebb nő akivel alkalmi viszonyban voltatok? 🙂 Illetve mi volt a legnagyobb kor különbség? Házas vagy független? Stb stb

Figyelt kérdés

2020. júl. 26. 15:13
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Az durva 🙄😖inkább pedofilnak hívnám. Nem ilyenre gondoltam 😶
2020. júl. 29. 21:02
 12/21 anonim ***** válasza:
Bocsi azert gondoltam megosztom, 10#es voltam.
2020. júl. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem kell bocsánatot kérned, csak meglepett 😲 mert én 18 felett gondoltam.(es bosszantanak is az olyan állatok 😡)
2020. júl. 29. 23:51
 14/21 anonim ***** válasza:
Ne is mondd, elég csúnya sztori volt...
2020. júl. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Én kíváncsi lennék erre a sztorira.

(És akkor kérdezik, hogyha választhatnék, akkor miért nem akarnék semmi esetre sem lánygyereket...)

2020. júl. 30. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Tényleg a lánygyerek a hibás.... 🤯És véletlenül se az idősebb férfi.... 😡Basszus gondolkozz már egy kicsit... 🙄
2020. júl. 30. 08:17
 17/21 anonim ***** válasza:
74%
Vegülis 15#-ös... igaz én is hibás voltam, ezt mai szemmel látom a legjobban. De akkor először voltam szerelmes és nagyon naív voltam, és persze ezt egy (akkor azt állította hogy nem az, és szeret, és persze elhittem) pedofil mindenképp ki akarta használni. De szerencsére szex nem történt, így is eléggé bánom hogy ami történt megtörtént és ha lehetne másképp csinálnám. És én ezek után biztosan nagyon oda fogok figyelni a gyerekemre.
2020. júl. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
20%

Hát már ne is haragudjatok, de ha egy 13 éves lány már elég érett ahhoz, hogy felnőtt férfiak kaszát szopja, akkor igenis van felelőssége a dologban.

Én képtelen vagyok arra, hogy csak a pasast hibáztassam. Nem tartott fegyvert a halántékához, kést a torkához, nem ütötte le, nem drogozta be, nem rabolta el. A lánygyerek önként vállalta a találkozót.


Aki szopni tud, az tudjon felelősséget vállalni is.

Rohadtul unalmas már, hogy a tinilányok valami védett faj, akik csak áldozatok lehetnek.

2020. júl. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Bárki megvezethető még a 30-as, 40-es 50-es korosztály is... Nem hogy egy 13 éves lány...
2020. júl. 30. 09:40
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

18#-as

Én nem sajnáltatom magam, és vállalom a felelősséget, tudom hogy nem kényszeritett, hanem mentem magamtól, mert én is akartam. Ez most nem arra megy hogy minél többen hordák le a faszit , őszintén szólva már nem is izgat. Régen volt nyilván mindig eszembe lesz mert ezt nem lehet elfelejteni de nem fogok ezen lovagolni egész életemben.

2020. júl. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!