Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért használják ki a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért használják ki a csajok a kedves, aranyos srácokat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 15. 17:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Talán a kedves, aranyos srácok rosszul választanak....

Petranova

2008. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Miért kell megint álltalánositani?!Nem minde nö ilyen!Hány éves vagy?
2008. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
19
2008. aug. 15. 19:11
 4/14 anonim ***** válasza:
53%

Szia!

én biztos nem használnálak ki!nincs kedved ismerkedni?:)

2008. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Mert minden nő kurva és egyik se tudja mit akar, viszont a vérükben van a szemétség és a kihasználás/hazudozás.
2008. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

jelenleg elegem van a női nem képviselőiből, de azért köszi az ajánlatot, jól esik:).

de sztem túl kedves vagyok és sajnos sokan ezt kihasználják. nem akarok megváltozni sem, mert az nem én lennék, hanem valaki más. remélem majd összehozz vkivel a sors, aki meg is becsüL!

2008. aug. 15. 19:21
 7/14 anonim ***** válasza:
hát sajnálom h egy időre eleged van a lányokbol.De nekem meg az olyan pasikbol akik nem tudják h mit akarnak.Ezért kéne egy aranyos kedves srác.Az utolso válaszadonak pedig h nem minden lány ilyen ahogy te leirod!
2008. aug. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

h mit szeretnék?

egy olyan lányt, aki szeret, megbecsül és akinek csak én kellek teljes mivoltomban. aki nem használ ki és akinek nincs rajtam kivűl még tucat kérője. akinek nem csak egy lennék a sok közül!!! a keresésem mindidáig sikertelenek....

2008. aug. 15. 19:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már a kedves topiknyitó elutasít téged, attól még én vállalkoznék az ajánlatra. Ugyan ebben a cipőben járok én is.
2008. aug. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cipőben járok mint Te, csak én lány vagyok, és én sem értem ezt a dolgot. Vagy rosszul választunk, vagy ált.-ban ilyenek vonzódnak hozzánk. Nyugodj meg,még fiatal vagy ahogy éni, találni fogsz lányt (17 vagyok :)
2008. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!