Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy külsőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy külsőre nem tudom belőni magam hogy hova tartozom?

Figyelt kérdés
Gondolom él mindenki fejében egy szám saját magáról, hogy ki hànyas és nagyjából milyen pár illene hozzá. Én a tükörben nagyon szépnek látom magam, na de random fotókon mintha nem is magamat látnám, hanem egy teljesen más embert és baromi ronda vagyok rajtuk. Mivel tükörben nagyon tetszik a látvány, ezért jó pasikkal szoktam ismerkedni, volt annyi önbizalmam, hogy igent mondjak a randikra, többnyire volt több találkozó is, csak nem kellettem nekik komoly kapcsolatra(mindegyik csak laza kapcsolatot akart) kivéve az egyiküknek, vele 1 évet voltam, de ő is ilyen flörtölgetős típus volt szóval szakítottunk.
2020. júl. 27. 00:20
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én férfiként a tükörben nagyjából 6/10, 7/10-esnek látom magam, de a képeken én is rosszabbul nézek ki, olyan 4/10-esnek, nem értem, hogy miért.
2020. júl. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem neked kell "belőnöd" magad, hogy "hányas" vagy, hanem a partnerednek aki kezdeményez nálad. Ha egy jó pasi kezdeményez, akkor ne legyél már kishitű. Egyébként sem egy db fénykép vagy, hanem az élő megjelenés, kisugárzás számít.

Úgyhogy mosolygósan :) Azon meg ne lepődj meg ha a pasik többsége csak dugni akar. Ha 10/10-es lennél akkor is így lenne (csak akkor még több "találatot" = sablontalan körlevelet, kapnál ismeretlenektől).

2020. júl. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki fotogén. Én képeken 0-tól 8-ig minden pontot képviselek.(Nem retusált egyik se.) Viszont szerintem akkor neked találták ki az online társkeresést. Ha fotó alapján randizik veled a srác, akkor már csak pozitívan csalódhat😀
2020. júl. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most töltöttünk együtt egy hétvégét a barátainkkal és olyan képek készültek rólam, hogy lassan beküldhetném őket egy értelmi fogyatékosokat segítő alapítvány kampány képei közé... pedig nem vagyok egy gnóm :D


Ha magamat fotózom akkor 10-ből 8-szor tök jó képeim lesznek, függetlenül attól, hogy egész alakos vagy csak a fejem.


Ha más fényképez... 10-ből 100-szor fel sem ismerem magam :D

2020. júl. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem elég értelmetlen, amikor valaki számokkal jellemzi magát, ezt nem lehet annyira belōni, mert pl. attól, hogy egy fiú/lány “10/10-es”, nem jelenti azt, hogy mindenkinek tetszik s bárki kapcsolatba lenne vele, ez nem így mūkōdik. Úgy gondolom, hogy a társkeresés ennél összetettebb, mert a külsō nem minden, tehát nem értem mire jók ezek a kinézet pontozások. Az ember másképp is kategorizálhatja magát, azt nem mondom, hogy nincsenek kategóriák, ami szerint az ember besorolható lenne valahova. De ezekeket nem lehet pontosan meghatározni számokkal, inkább emberi leírásokkal, tulajdonságok szerint.
2020. júl. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amúgy sosem láttam olyat, hogy valaki úgy keresett volna partnert, hogy belōtt magára egy számot, majd a társára is. Ez szubjektív, te adsz magadnak egy számot, attól még lehet, hogy mások másképp értékelnek.

A társkeresés inkább úgy szokott mūkōdni, hogy megfigyeled, hogy a randipartnered, hogy bánik veled, hogy viszonyul hozzád, ez alapján tudod eldönteni, hogy hányadán álltok.

Sok kérdés születik ezen az oldalon arról, hogy átlagos, ronda emberek is “10-es” párt akarnak. Tehát attòl, hogy valakirōl azt gondolod, hogy “illene hozzád”, törvényszerū, hogy ō is így érzi.

2020. júl. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna ki... kepek alapjan meg egy neves modellugynokseg is talalkozot kert, aztan meglattak eloben es nem hallottam tobbet feloluk. :D Pedig nem filterezem, photoshoppolom a kepeimet.
2020. júl. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!