Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak azután "csillan"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak azután "csillan" fel a szemük a nőknek, mikor kiderül hogy nem a az átlagos csóró kategóriába tartozom?

Figyelt kérdés

Az internetes ismerkedések elején, alig lehet bármilyen témával is feldobni a beszélgetések döntő részét a nőkkel.

Majdhogynem fél oldalakat kell írjak, hogy kapjak cserébe egy negyed mondatot.

De ahogy bedobok valamit, pl. hogy milyen kocsim vagy motorom van, és hogy ilyen-olyan drága holmikat szoktam venni, egyből 180°-ot változik a beszélgetés :D

Érdeklődőek, kezdeményezőek lesznek, már-már átesnek a ló túloldalára.

Sokszor direkt ráteszek még egy lapáttal, mert élvezem hogy milyen szánalmasan tepernek, a korábbi semleges stílussal ellentétben.

Bevallom tényleg élvezem a dolgot, ezért bekamuzok néha ezt azt, csak hogy még jobban fokozzam a hangulatot :D (nyilván azoknál akikről tudom hogy esélytelen lenne a komoly kapcsolat)

Tényleg ennyire pénz orientáltak a nők? Nem egy egyedi esetről beszélek, évek óta ezt tapasztalom. Persze vannak olyanok is akik nem tartoznak ebbe a típusba, de a számuk évről évre egyre csökken.


2017. aug. 5. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Az ilyeneket fotózd már be.
2017. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
97%

Én meg nőként élem át ezt, csak szex témában...

Elkorcsosult egy világot élünk :(

2017. aug. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nem minden nő pénz orientált. De ha interneten ismerkedsz, mit vársz?
2017. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
:D Te kis troll. :) Jól teszed. Sajna vannak ilyen nők. Ezekkel nem szabad foglalkozni. :)
2017. aug. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"De ha interneten ismerkedsz, mit vársz?"


Nem csak konkrétan az internetről van szó, néhányszor élőben is tapasztaltam hasonlót, és akkor is ugyan ez volt.

Ahogy meglátta a kocsimat, egyből megváltozott minden :D

Egyébként elszomorító, de tényleg létező jelenség amiről beszélek.

2017. aug. 5. 20:17
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
Bizonyítékot.
2017. aug. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
70%
3-as vagyok. Ez viszont így jó szűrőként működhet. Ha ez a reakció, legalább tudod, hogy azzal a nővel nem érdemes foglalkoznod. Tudom, hogy létező jelenségről van szó, mások is panaszkodnak erre... Sajnos az ilyen tapasztalat lerontja az átlagot és akkor jön az ehhez hasonló általánosítás, hogy minden nő pénzéhes. Szomorú...
2017. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán észre kéne venni az átlagos nőket akik nagy ívben leszarják, hogy mid van. Ja, csak náluk meg személyiséget is kell villantani....ezt elszúrtad.
2017. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
81%
De most miért baj, hogy egy nőnek izgalmasabb egy olyan pasi, aki már elért valamit az életben. És nem vagyok pénzéhes, 15 éve vagyok a párommal, akinek amikor összejöttem vele, hozzám képest semmije sem volt. Egyébként vicces, mert a barátnőm vett egy luxus kocsit és mesélte, hogy hatszor több pasi nézi meg azzal a kocsival és szólítják le, mint előtte, mikor csak a snassz forddal járt, most akkor a pasik is pénz orientáltak?
2017. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Mert a nők döntő többségét a pénz vonzza.


#8, ha az átlagos nő megkaphat átlagpasast meg pénzeset is, tippelj, melyiket fogja választani...

2017. aug. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!