Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti olyan nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti olyan nővel jönnétek össze szívesebben, aki szeretne gyereket a későbbiekben, vagy olyannal, aki nem?

Figyelt kérdés
Az arányokra vagyok kíváncsi.
2020. júl. 30. 16:30
A kérdező szavazást indított:
Akarjon gyereket
Ne akarjon gyereket
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Az arányokat ne itt a frusztrált incelek között keresd. A férfiak nagyobb része akar gyereket. kevesen vannak, akik valóban nem akarnak.
2020. júl. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%
Most 26 vagyok, 30-35 évesen szeretnék majd gyereket egy tőlem 5-10 évvel fiatalabb nővel, aki durván 25-30 között legyen. Ez a terv, remélem összejön.
2020. júl. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Akarjon, de ne a semmire. Pl albérletbe vagy az anyukája mellé nem tolok bele egy babát. Szépen pakolja ő is oda magát, hogy meglegyen a lakás (részemről bármikor tudom állni egy élhető ház 80%-át)
2020. júl. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy mindenki frusztrált lenne, aki nem akar gyereket. Nálunk pl. én sem akarok, barátnőm sem, 30 körül vagyunk mindketten. Mi speciel azért nem, mert van más célunk az életben, amit gyerekkel nehezebben tudnánk teljesíteni. Ráadásul a Föld egyébként is túlnépesedett, tehát a gyerekcsinálással csak fokozzuk ezt a problémát.

Az, hogy valaki akar gyereket, vagy nem, az csak a saját és párja döntése, primitív kijelentés, hogy aki nem akar gyereket, az frusztrált.

2020. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Olyannal, aki nem szeretne gyereket.
2020. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
#4: Nem azt mondtam, hogy aki nem akar, az mind frusztrált, csak azt, hogy ez az oldal nem az átlag férfiakat prezentálja.
2020. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
45%
4. Elmehetnétek Afrikába négereket irtani. Itt Európában és Magyarországon pont a népesség fogyásával van gond.
2020. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

7-es: Csakhogy pl. környezetszennyezés szempontjából egy Európai ember károsabb, mint egy Afrikai. Ennek egyébként semmi köze a bőrszínhez, csupán itt nagyobb a jólét, gazdagabbak az emberek, többet fogyasztanak, többet szennyeznek.

Csak viszonyításképp: ha minden ember India átlagfogyasztásán élne, mégegyszer ennyi embert tudna eltartani a bolygó. Ha az USA átlagfogyasztását vennénk alapul, és minden emberre az lenne igaz, akkor 2,5 milliárd ember is kellőképpen szennyezné a bolygót ahhoz, hogy az szisztematikusan elpusztuljon.

Tehát értem, hogy Európa népessége fogy, de sajnos környezetszennyezés terén meg kell említeni, hogy egy Európai személy gyakran 8-9x annyit fogyaszt, mint egy Afrikában élő.

2020. júl. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Beletolni egy babát, itt olyan finom úriemberek vannak.
2020. júl. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!