Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, nálatok tényleg 3 szint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, nálatok tényleg 3 szint van, amikor egy férfit külsőre értékeltek? A "nem tetszik", a "tetszik" és az "ő az álompasim" szintek?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 11:48
A kérdező szavazást indított:
Igen, nálam pontosan ezek a szintek vannak.
Nálam nagyjából ezek a szintek vannak.
Nem, máshogy kategorizálom külsőre a férfiakat.
27 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Külsőre csak tetszik és nem tetszik van. Hogy álompasi-e, az a belsőn múlik.
2020. júl. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
A nők agya 2 bites (0,1), csak tetszik és nem tetszik van náluk.
2020. júl. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
91%

Utolsó, akkor 1 bites az agyuk. 2 biten 4 variáció lenne:

00 nagyon nem tetszik

01 nem tetszik

10 tetszik

11 nagyon tetszik

2020. júl. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak tetszik és nem tetszik van, pontosan. Ez miért baj? Milyen más opció kell? Még dugható, még alakítható? Egy partont megér?


Nem tudom értelmezni azt, hogy "még belefér", mert az azt jelenti, hogy egy hajszál, és már undorít.


Nem szeretem a rakott krumplit, ezért nem tudom azt mondani, hogy jól el lett készítve, és lehet másnak ízlik, de nekem nem. Szeretem, vagy nem, ennyi.

2020. júl. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
#3: Igazad van. Csak 1 bites az agyuk.
2020. júl. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Van a "soha" kategória, az "átlagos" és a "helyes". Sőt, ha nagyon akarok, pontozgatni is tudok külsőt illetően, csak minek? Párkapcsolat céljából csak az utóbbi kettő jön szóba. Álompasi pedig abból lesz, aki a második vagy harmadik csoportba tartozik és a belső tulajdonságai tökéletesen megfelelnek az ízlésemnek.
2020. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a szintek: nem tetszik (vagy kinézetre vagy belső tulajdonságai alapján), átlagos (nem csúnya, de ha nincs vagy nagyon szexi hangja, vagy más, amitől lehetne benne egy plusz, nem tetszik), tetszik (kívül - belül okés).
2020. júl. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
92%
#2: legalább a bit fogalmad tudnád, te nagyon okos 😅😅😃😃
2020. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 ne irigykedj.
2020. júl. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre nálam így működik:

Nem tetszik (ezen belül nincsenek szintek), vele nem jönnék össze.

Elmegy. Vele már össze tudnék jönni, tudnék szexuális vonzalmat érezni, ha megfog a személyisége, jó a kisugárzása, lenyűgöz az intelligenciája stb.

Tetszik. Ez azt jelenti, hogy vonzónak találom a külsejét, lehet, meg is nézem az utcán.

Pont az esetem. Van egy típusú férfi, ami különösen tetszik nekem, jobban felfigyelek rájuk, ők tartoznak ebbe a kategóriába.

De a szexuális vonzalomhoz ezutóbbi kettőnél is bőven kell a kisugárzás, intelligencia, vonzó személyiség, hogy szexuális vonzalmat érezzek. Volt mind a három szintű pasim. Az én hozzáállásom annyiban változik, hogy ha szingli vagyok mondjuk, akkor előbb mondok igent egy utcai randira hívásra annak, aki pont az esetem, mint annak, aki az elmegy kategóriába tartozik. Ha olyan helyen zajlik az ismerkedés, ahol randi előtt több lehetőségem van megtudni az illetőről dolgokat, pl. egy baráti társaságban, vagy egy rendesen kitöltött társkereső profilról, akkor sokkal minimálisabban számít.

2020. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!