Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, egy nő iskolázottsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, egy nő iskolázottsága mekkora szerepet játszik abban, hogy összejöttök-e vele végül? Mi az alsó határ legmagasabb iskolai végzettség tekintetében, ami alatt kizárt, hogy komoly kapcsolatba kezdjetek vele?

Figyelt kérdés
2020. júl. 31. 16:56
A kérdező szavazást indított:
8 általános alatt is lehet felőlem (nálam ez nem szempont)
Minimum 8 általánosa legyen
Legyen minimum egy érettségije, vagy egy szakmája
Legyen érettségije ÉS szakmája
BA/BSc diploma
MA/MSc diploma
PhD
17 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Én Bsc diplomás 27 éves férfi vagyok, olyan lányt szeretnék barátnőnek, aki főiskolás, egyetemista vagy diplomás.
2020. júl. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Noren1989 ***** válasza:
70%

Úgy vagyok vele, h nem a végzettsége fogja meghatàrozni, h milyen tàrsasàg, vagy hogy milyen magas az eq-ja.


Emellett làttuk, hogy a fizetés- végzettség sem függ össze olyan egyenesen, ahogy gondolnànk...

2020. júl. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
61%

A közhiedelemmel ellentétben a nem diplomás csajok sem buknak önmagában a diplomás pasikra. Piacképes alapszakos diplomám van és ahogy randiztam nem diplomás csajokkal, mindig ütköztek ki különbségek és legtöbbször pont ezek a csajok szakították meg az ismerkedést. Ugyanez diplomás vagy egyetemista lányokkal ritkábban fordult elő.


Szóval emiatt inkább én is már diplomás csajt szeretnék.

26/F

2020. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%

Én nem tudtam a gimit befejezni, mégsem volt ebből soha problémám.

Nem a végzettség számít!

Munkában a kitartás és a telpraesettség a lényeg, a szerelemben pedig a tisztelet, a kommunikáció, őszinteség és némi humor.

Az iskola nagyon kevés dologra tanít meg, az élet az igazi tanító, hidd el!!

2020. júl. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
39%
3-as vagyok. Pl randiztam már vendéglátásban dolgozó csajokkal, vagy valahol pultosként, recepciósként dolgozókkal. Na náluk úgy érződött, mintha már a város összes maffiózója, vállalkozója, nagydumás menőcsávója bepróbálkozott volna náluk és velük kellett volna versenyre kelnem. Na ehhez képest a diplomásak között kis keresgélés után mindig találtam helyes, visszafogott lányt, akin nem azt éreztem, hogy most megversenyeztet az összes korábbi férfival, aki csak a közelébe került valaha.
2020. júl. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
kit érdekel. Iskolai végezettséggel nem adnak személyiséget. Egy diplomás is lehet hűtlen, lusta, semmire kellő.
2020. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Hányszor írjam még le?


Nem érdekel a nő pénze, pénzem van. Az sem izgat ha analfabéta, ha jól cumizik és így néz ki: [link]

2020. júl. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha jól érzem mamam mellette, akkor minek foglalkozzak ilyesmivel? Legyen szorgalmas.
2020. júl. 31. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!