Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy simán meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy simán meg lehet dugni már az első randi végén is olyan lányokat Tinderről, akik kiírják a profiljukba, hogy komoly kapcsolatot keresnek? Van azért 1-2 olyan, akit csak a 2. randi végén lehet.

Figyelt kérdés
2020. aug. 2. 10:53
1 2
 1/20 anonim válasza:
63%

Tinderen ismertem meg jelenlegi párom.

Komoly kapcsolatot kerestünk mindketten és engem sem lehetett megdugni első randi végén, de még egy csókot is csak a 4. randi környékén ejtettünk meg.

Szóval vannak kivételek. 😋

2020. aug. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

Attól, hogy éppenséggel két felnőtt ember első randija szexszel végződik, miért ne vágyhatnának komoly kapcsolatra?

Ki mondja meg, hogy mit szabad első randin, és ki mitől lesz könnyen vagy nehezen kapható?

Semmi jelentősége.

A kérdésedből az derült ki, hogy ítélkezel felnőtt emberek felett, és szűklátókörű vagy.

Nem utolsó sorban pedig mi közöd hozzà, hogy melyik nő mit miért csinál, és mit gondol közben?

2020. aug. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Nem ettől függ a kapcsolat minősége, hogy mikor történik meg a szex! Amúgy is nagyon nagy mértékben hozzájárul a kapcsolat minőségéhez a szex és ha az nem jó, akkor kuka! Kár ezért várni 2 évtizedet.
2020. aug. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
72%

Mert a szex nem valami, amit a férfi elvesz/kiérdemel a nőtől. Tehát nem a szex a férfi jutalma, ha elhiteti a nővel,hogy akkor ez most komoly kapcsolat. (Nyilván van, aki zsarol vele, de ez nem helyes szerintem.)

A szex két épeszű ember között egy kölcsönös élvezet. Egy szuper tevékenység. A szexualitás nem a jutalma egy kapcsolatnak, hanem a feltétele. Ki akar olyannal járni, akivel nem jó a szex?

2020. aug. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
15%

"Kár ezért várni 2 évtizedet."


Senki nem írta, hogy két évtizedet, de az elég gáz, ha az első randin, kb. "ismeretlenül" már a magába engedi a másikat. Az ilyet én se venném komolyan.

2020. aug. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
24%
Ha egy tinderes nőt az első személyes talin meg lehet dugni, arról azt gondolnám, hogy jól ki lehetett már éhezve, és kb. bárki megdughatta volna, akivel elmegy randizni. Ezt nem is érezném akkora dicsőségnek, sem a személyes "varázsomnak". Felejtős.
2020. aug. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%

Miért ne lehetne szexelni az első randin úgy is, hogy komolyat szeretnél?

Viszont ha te csak szexelni akarsz, akkor azért tisztázd a lányokkal

2020. aug. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
14%
7: Mert még nem is ismered a másikat baszki! És azt feltételezné, hogy akkor kb. minden első randin ezt csinálod.
2020. aug. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%

#8

És ha minden első randin ezt csinálja? Akkor mi van? Jaaaa, akkor egy ribizli K*rva. Bocsi, elfelejtettem.


Mindenki azzal fekszik le, akivel akar, (és aki szintén le akar feküdni vele). Egyetlen embernek sincs joga ítélkezni.

2020. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
8. Ez nagyon téves gondolat. kb 30 randiból egyetlen egy fiúval feküdtem le elsőre! Igen a maradék 29-el EGYÁLTALÁN NEM feküdtem le! Nagyon sok mindennek kell teljesülnie ahhoz, hogy én ágyba bújjak valakivel.
2020. aug. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!