Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítása szerint csak barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítása szerint csak barátok vagyunk extrákkal, de akkor miért féltékenykedik? 22/L

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel már 2 hónapja tart ez a "kapcsolat" heti 1-2 alkalommal. Sosem voltam még senkivel ilyen helyzetben, úgyhogy nem is tudom milyennek kéne lennie. De szerintem ha ehhez ennyire ragaszkodik, nem kéne féltékenynek lennie. A tegnapi nap folyamán összefutottunk egy buliban ahol hím nemű ismerőssel beszélgettem épp és nem mentem egyből oda az illetőhöz. Gondolom én, emiatt viselkedett velem furcsán és generált feszültséget, bármennyire is próbálta takargatni, féltékeny volt valamilyen szinten.

Az előző héten szintén egy közös bulin történt kisebb feszültség általam. Míg az én kezemet fogva sétáltunk hazafelé, egy szembejövő kissé részeges lányzót leszólított mellettem, majd kontaktot cseréltek. Utána teljes mértékben tisztában volt vele mit tett és tudta is hogy zavarni fog. Majd fél órán keresztül hallgattam, hogy "tudom nem kellett volna" meg ilyen "elrontott vagyok" önostorozásba kezdett a sok bocsánatkérés mellett.

Kérdésem tehát az lenne ezután a hosszúra sikeredett kis történet után, hogy úgy gondolhatja, ha nekem szabad féltékenykedni akkor neki is? Vagy szimplán kezd átmenni valamibe a dolog? Esetleg el akar rettenteni?


2020. aug. 2. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mert nem látok a fejébe. De amúgy nem értem hogy miféle kapcsolatotok van, mert először azt írod hogy ez csak barátság extrákkal, utána meg azt hogy kézen fogva jártok az utcán? Akkor most mi?
2020. aug. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért kell ilyen hibridkapcsolatokba belemenni. Ha nem akarsz párkapcsolatot, dugj szabadon, akivel akarsz és ne merje senki kapcsolatnak hívni. A kapcsolattal (akármilyen) kötelezettség jár. Akivel csak dugsz, azzal fölösleges bármiben elköteleződni, az csak egy eszköz
2020. aug. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem akarja elveszíteni a “barátság extrákkal” kapcsolatát. Nem olyan könnyû ám ilyet találni. Ha neked lesz rendes párkapcsolatod, nyilván az új párod nem tûrné tovább ezt a kapcsolatot, így ô veszítene vele. Szóval attól még, hogy nem akar komolyat, simán irritálhatja, ha más pasikkal lát.
2020. aug. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja elveszteni a dugipartnert, kész.
2020. aug. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy már előttem leírták, egyszerűen fél attól, hogy elveszít téged, mint szexpartnert. Viszont a leírásod alapján ez a srác még egy minimális tiszteletet se ad meg neked, ha már előtted csajozik ily módon.
2020. aug. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!