Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rizikós lefeküdni egy kollégával?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rizikós lefeküdni egy kollégával?

Figyelt kérdés
Kis közösség vagyunk, konkrétan tudom hogy az egyik kollégám lefekudne velem mert elmondta. Szexkapcsolatot szeretne, ami elvileg köztünk maradna. Mindketten szinglik vagyunk, alapvetően benne lennék, mindketten jól járnánk, ismerem már annyira hogy tudom kapcsolatban nem mukodnenk. De a szexben benne lennék. Viszont ha valahogy mégis kitudodna kínos lenne. Tudom senkinek semmi köze hozzá és ha lennénk 100an nem is érdekelne de így hogy kis csapat vagyunk.... Nem tudom.
2020. aug. 3. 16:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
34%
Csak a nulla emberek teszik akár nő/akár férfi teszi.
2020. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
94%

Miért nem próbálsz inkább egy normális kapcsolatot összehozni valakivel?

De ha már szexkapcsolat, biztos nem a szűk körömből választanék.

2020. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Elég sok csalódás ért az utóbbi időben szóval amég nem rakom rendbe magam lelkileg addig nem próbálkozok rendes kapcsolattal.
2020. aug. 3. 16:32
 4/28 anonim ***** válasza:
46%
A k*rvája akarsz lenni? Biztos, hogy elmesélné a kollégáknak és az barátainak.
2020. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Azért lennék én a k*rvaja és nem ő az enyém mert én vagyok a nő? Ne jöjjön nekem senki a hülye kulcs zár hasonlattal.
2020. aug. 3. 16:36
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

3. A szexkapcsolat pont hogy a lélekteken embereknek való!

Ha Te ilyen kis lelkizős vagy, biztos hogy nem jössz ki jól belőle.

2020. aug. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
37%

*Biztos, hogy elmesélné a kollégáknak és az barátainak.


Az millió %.

2020. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
59%

5. Hiába pampogsz itt, ez a társadalomban így alakult ki. Szerinted ha kiderülne, kinek lenne gázabb? A pasinak járna pár vállveregetés, neked meg a lenézés, hogy csak ere vagy jó.

igazságtalan? Lehet! De akkor is ez a megítélése!

2020. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
89%

3.


Akkor miért nem tudod azt mondani, hogy most egy darabig teljesen hanyagolod az ellenkező nemet, amíg lelkileg túl nem jutsz a dolgokon? Minek kell bekavarni a szexszel, amiből aztán esélyesen úgy is valahogy érzelmek is csiszolódnak? Miért nem tudod azt mondani magadnak, hogy most nincs szex sem legalább néhány hónapig?

2020. aug. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Mert a beleegyezesen alapuló szex nem kölcsönös öröm hanem kihasznalas, mi? Ezt olyan nők talalhattak ki akik nem képesek orgazmusra. Vagy kisebbségi komplexusos férfiak.
2020. aug. 3. 16:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!