Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számítanak azok a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítanak azok a férfiak, akik itt gyakorin (vagy akár más platformon) prostituáltnak néznek és ajánlatot kérnek random nőktől?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ha úgy viselkedsz, ás közönségesen öltözködsz, hogy annak nézzenek, akkor ne csodálkozz ezen.
2020. aug. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyakorikerdesek.hu weboldalról van szó, nem a való életről. Egyetlen pár mondatos válasz alapján senki nem tudja, hogy hogyan viselkedek vagy öltözök, még csak nem is szexuális témákról írok, de az utóbbi időben így is egyre gyakrabban talál meg egy-egy f#szkalap, hogy mennyiért vállalnék ezt-azt.
2020. aug. 3. 18:43
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
A beszéded is tud árulkodni.
2020. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek ne magyarázd már meg, hogy qrvásan teszek bármit is az életben, mert egyáltalán nem szoktam szexuális témákról írni. Olyan jellegű válaszokra is jönnek üzenetek, hogy "én a csirkepörköltet jobban szeretem, mint a húslevest", elég annyi, ha valahogy sejtik, hogy nő írta. Ezért háborít fel ennyire a dolog, azt még valahol megérteném, ha a szabados szexuális életemet ecsetelném és ezen felbátorodva kérnének ajánlatot (bár még ilyen szokásokkal sem feltétlenül prostituált valaki).
2020. aug. 3. 18:54
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kb. fél éve válaszolgatok ebben a kategóriában, ezen kívül összességében 10-11 éve használom a gyakorit. Összesen 2 vagy 3 ilyen jellegű privátot kaptam.

A szexualitásba nem járok...

Teljesen más témában több privit kaptam. Csak beszélgetésszintű megjegyzés válaszomhoz, válaszom alapján tanácskérés...

Talán a válaszaidból kiderül, hogy egyedülálló vagy, azért írnak.

2020. aug. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én lassan egy éve vagyok az oldalon. Nem írok provokatívat, korom, nemem sem szerepel a kommentben, mégis rengeteg levelet kapok. Ha valaki normális, váltok vele pár sort, viszont aki egyértelműen primitíven kezd be, azt már tiltom is. Mindenhol lehet ismerkedni, itt is, ezt kívánják kihasználni, csak nem mindegy milyen módon és stílusban.
2020. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!