Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény arról ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a vélemény arról ha egy nő lát egy pasit egy buliban aki tetszik neki, nem ismerik egymást, nem lehet tudni hogy a pasinak tetszik e a nő, majd a nő kinyomozza ki a srác mi a neve, és bejelöli facebookon. Ez ciki, nyomulás stb?

Figyelt kérdés
2020. aug. 3. 19:22
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Hát, nem igazán nőies dolog.
2020. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem marha gyerekes. Ha tetszik tessék élőben próbálkozni, bármilyen nemű is az illető.

Ez a "kanapé biztonságából" megejtett "kezdeményezés" már ha lehet ennek csúfolni pont semmit nem ér szerintem.

2020. aug. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem nyomulás, de elég ciki nulla kapcsolattal bejelölni valakit.
2020. aug. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Hehe... mi van, ha nem találja facbukon? :D
2020. aug. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Itt az a ciki ha kiderül h a személyes kezdeményezés helyett nyomozgatsz és csak a biztonságos helyről mersz megtenni egy lépést. Volt velem is ilyen, számonkértem h ezt mégis hogyan gondolta, h nézzek rá nőként igy h egy beszari kis..? 🤷🏻‍♂️
2020. aug. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

De a buliban csak te nézted? Se tánc se beszélgetés nem volt??

Nekem imponálna ha nők akik szimpatikusak,megkeresnének facebookon. Hangos zene miatt szórakozó helyen nem lehet beszélgetni. De sajnos csak azok keresnek meg akik....

2020. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon ciki. Miért nem mentél oda hozzá a buliban?
2020. szept. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyomozz, jelölj, szexelj! Akár engem is!
2021. jún. 27. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A kiszemelt megszerzésére egy szabály van, hogy nincs szabály.

Csak az veszthet aki meg se próbálja...

2021. jún. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!