Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a nők, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők, hogy minden férfi ugyanolyan, ha egyszer vannak olyanok, akik még 25 évesen is szüzek?

Figyelt kérdés

2019. júl. 9. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért mondják a megkeseredett férfiak, hogy minden nő ugyanolyan, hogy minden nő csak a kihasználja a férfiakat és csak a pénz kell nekik?
2019. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Beindult a mai fárasztás
2019. júl. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Mert te is megbacnál mindent, amin lyuk van és meleg, csak neked nem jön össze.
2019. júl. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%

Vajon miert szuzek meg 25 evesen?

Mert ugy vannak vele, hogy nem akarjak egy el..szott szar pasira "pazarolni" a dolgot. Inkabb varnak, hatha a szemet kupacban megis csak talalnak egy ertekeset, akire erdemes varni. Ha mar nem szuzek 25 evesen akkor mef sanszos, hogy a nagyresze megbanta mar, hogy egy olyan gyokerrel szoba allt akkor.

2019. júl. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*meg
2019. júl. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Férfiakra gondoltam akik 25 évesen szüzek
2019. júl. 9. 21:40
 7/10 anonim ***** válasza:
25%
Nem önszántukból azok. Belül mind egyforma, csak dugni akarnak, csak valakinek nem jön össze.
2019. júl. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hoppa kicsit felre ertettem

Bar a noi oldalrol nekem akkor is ez a velemenyem.

Ha ferfiakra gondolunk, arra a nehany kivetelre, ok is azert szuzek meg, mert a normalis nore vagynak. Feltelezem.

A nok kozott is akad eleg szemetkupac.

Mondjuk az is lehet, hogy nagyon vallalos csaladbol jonnek az emberek. Szex csak hazassag utan! Erre is van pelda.

De tobbsegeben szerintem mindket oldalon a kihasznalastol valo felelem all.

2019. júl. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az értelmes nők nem mondják ezt, az értelmes nőkkel simán eltudsz beszélgetni komplexebben ilyen témákról. A gond az, hogy nagyon kevés az értelmes nő.
2019. júl. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na jah, csak azért vagy szűz, mert közelébe nem jutsz lyuk ak..
2019. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!