Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "szép neved van" ugyanolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "szép neved van" ugyanolyan sablon bók, mint a többi?

Figyelt kérdés

Gyakran volt, ha valakinek be kellett mutatkozzak, rögtön megjegyezték, "szép neved van", "nagyon szép neved van", "tetszik a neved" és ezek tetszőleges változatai.

Nekem is vannak kedvenc férfineveim, de ha odajönne hozzám bemutatkozni egy Ákos vagy egy Olivér, biztos nem jegyezném meg neki "Szép neved van!", mert ez nekem valahol a "Szép szemed van" mindenkinél elsüthető sablonbókkal van egy szinten (ugyan kinek ne lenne már szép szeme?).


Férfiak, mondtátok már valaha komolyan nőnek, hogy szép neve van?

Mármint, amikor tényleg úgy is gondoltátok, nem pedig "Jajj, gyorsan mondjak valami kedveset!" elven.


Úgyis valaki rákérdez: Viktória a nevem. Szerintem ez elég tucat lánynév Magyarországon (meg úgy mindenhol) azok közt, akik 1990 és 1995 között születtek, de ez csak személyes tapasztalat.


2019. márc. 23. 23:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Általában sablon. Pont úgy, mint a szép a mosolyod és hasonlók, ettől függetlenül még gondolhatja komolyan az illető. Ezek olyan apró bókok, amik megindíthatják a beszélgetést, oldják a feszültséget és megmutatják a szimpátiát. Lányoktól is van pár ilyen, pl. a jófej srácnak tűnsz fél perc után.

Néhány névre én is mondtam már, hogy szép. Pl. a Léda nagyon tetszik és a Zsófi is.

2019. márc. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sablon, én szimplán csak kedvessegbol gondolom, mert szerintem minden női név szép...
2019. márc. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyet még nem mondtak, szóval gondolom, őszinte reakció is lehet.
2019. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
5%
Na, az ilyen keserű nőszemélyektől mentsen meg a sors...
2019. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(Volt egy lány ismerősöm, akinek ilyen világos gyík-zöld szeme volt. Szerintem az csúnya volt.)
2019. márc. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kedveskedni akar. Ez a lenyeg.
2019. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mondták már ezt, amellett, hogy a szemem is dicsérték. Egyébként van olyan, hogy valakinek nincs szép szeme, én több ilyen embert is ismerek (pl. lefelé görbült forma, rövid lefelé álló pillákkal). Mindenkinek más az, amit értékel a másik nemben.
2019. márc. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy Viktóriám és mondtam neki, hogy szép neve van, mivel nekem tetszik. Ebből adódóan kérdező ne haragudj meg rám, de úgy gondolom, hogy szép neved van :D

32/f

2019. márc. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
31%
Várjál, most neked az a bajod, hogy bemutatkozásnál, mikor kb. 0 dolgot tudsz a másikról, az illető "sablon" bókkal kezd, ahelyett, hogy... hogy mi? Mivel kéne bókolnia? Hogy milyen csodás jellemed van? (Amiről még semmit sem tud?) Akkor az lenne a baj, hogy kamuzik. Vagy az a baj, hogy bókol? Ha nem tenné, akkor meg az lenne, hogy "jaj, miért nem bókolnak nekem, csúnya vagyok?"
2019. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most komolyan. Mit vársz? Essen hasra vagy mi? Kedves akart lenni, ennyi. Csak a kiégett ribik szoktak ezen fenn akadni. Normális nő örül neki, ha valaki kedves vele. Gratulálok az értelmi szintedhez.
2019. márc. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!