Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők Tinderen simán megcsinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők Tinderen simán megcsinálják azt, hogy abbahagynak egy beszélgetést, ha rájuk ír egy jobb pasi?

Figyelt kérdés
2020. aug. 4. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
meg hát
2020. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze.
2020. aug. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha a jobb pasi azt jelenti, hogy jobban lehet vele beszélgetni, akkor természetesen.
2020. aug. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Ha kicsit magadba nézel..te nem ezt tennéd?
2020. aug. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem, hanem folytatnám azzal a lánnyal a beszélgetést, aki tetszik és jó vele chatelni, valamint elkezdenék beszélgetni az új lánnyal is.


Nem ráznám le az eddigi lányt, akit megkedveltem, csak azért, mert jött egy szebb lány.


Az első lánnyal akarnék először randizni és ha szimpatikus élőben is, akkor szeretnék vele összejönni.

2020. aug. 5. 01:17
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csak akkor, ha amúgy sem volt valami magával ragadó a beszélgetés. Általában ha találok valakit, aki leköti a figyelmem és tetszik is valamennyire, a többieket hanyagolom előtte és utána is. Ha pedig a randi is bejön, akkor nem fogok lesegetni jobb után, mert nálam ez úgy működik, hogy konkrét dolgokat keresek és az első embernél megállok, akiben megtalálom azokat.
2020. aug. 5. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg annyira nem kedvelt, ha simán lelép, amikor normális beszélgetőpartnert talál. Én pl szó nélkül töröltem a tinder profilom, ezzel befejezve minden beszélgetésem, mert baromi unalmas, kínlódós volt az egész, nem érte meg erre pazarolni az időm.
2020. aug. 5. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. aug. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy a nők? Az EMBEREK nagy része ezt simán megcsinálja, más része meg nem, és nem atól függ hogy férfi vagy nő. Miért kell ezt is a nők nyakába varrni? És ne gyertek itt hogy mert a haverjaim is ezt mesélték, barátnők meg férfiakról mesélik ugyanezt.
2020. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!