Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egyik haverja rám mozdult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apám egyik haverja rám mozdult, ahogy tudtam eljöttem tőle, de a későbbiekben mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férfi 46 éves, én 21, gyerekkorom óta ismer. Apám ma délelőtt megkért, hogy vigyek el ennek a férfinak egy aksit, hogy megjavítsa. Mikor odaértem jött, hogy bevigye, nem is gondoltam semmire, ő tudja hova kell vinni, meg hát férfi vigye. Mentem utána, mert valami csomagot meg apámnak kellett elvinnem. Beszélgettünk és elkezdte a karomat fogdosni, meg olyanokat beszélt, hogy el tudna képzelni a kissegédjének. Mondtam hogy mennem kell, nem érek rá, aztán elmentem a kocsihoz.


Nem szóltam a szüleimnek, nem is hiszem, hogy akarok. Mondanám, hogy csak poénkodni próbált, de nem úgy éreztem. Legközelebb igyekszek nem kettesben lenni vele. Szerintetek mit tegyek? Azért is tőletek kérek tanácsot, mert még a barátaimnak nem akartam elmondani, mert ők is ismerik, ha el is mondom nekik nem nevezem a nevén.


2020. aug. 5. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Jól tetted, hogy nem reagáltál. Az ilyen tipusú embernek nyugodtan lehet mondani, hogy szakadjon le rólad. Az ilyet nem kell kímélni és nem kell kedvesnek lenni vele. Ha kedves vagy, visszaélnek vele.

Nemcsak úgy mondom, megtörtént hasonló velem is, de 1 ilyen beszólas után felbátorodott és elkezdett hivogatni. A második hivásnál már bepöccentem és megfenyegettem, hogy felhívom a feleségét, ha továbbra is hivogatni merészel. Soha többet nem hívott.

Hidd el ez a legjobb módszer az ilyen alakok ellen akiknek sem baratság, sem a kor nem számít. Ha továbbra is zaklatna, akkor csak szólj a szüleidnek.

2020. aug. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Mondd el apádnak :)
2020. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem is mondd el apukádnak, már csak azért is, hogy kell a frásznak ilyen "haver", aki rámozdul egy csajra, aki korban a lánya is lehetne akár.
2020. aug. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg, mikor elmondod mi történt, fogalmazhatsz másként. Pl. ne azt mondd, hogy rádmozdult, hanem, meséld el, hogy mi történt és, hogy mit éreztél (pl. rosszul érezted magad) és miért (mert úgy érezted, mintha rádmozdult volna), és kérd meg apudat, hogy többet ne kelljen kettesben maradnod vele.


Így talán kevésbé kellemetlen. De szerintem is érdemes jelezni, mert a szüleid tudnak segíteni, hogy ne kerülj többet vele hasonló helyzetbe.

2020. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1# vagyok

Valószínüleg azzal fog védekezni, hogy csak poénkodott és te félre értetted. Ezèrt is kell elutasítónak lenni és igenis maradjon tőled távol.

2020. aug. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Te nő vagy, vagy férfi?
2020. aug. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én is attól tartok, majd azt kapom a fejemhez, hogy csak poénkodott. Nem engedtem neki, de ha legközelebb kettesben kell vele lennem felveszem hangrögzítőre a beszélgetésünket. Nincs felesége és barátnőről se tudok, akit tudnék értesíteni.
2020. aug. 5. 18:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A hangrögzítés az jó ötlet. Annó nem volt ilyen lehetőségem.
2020. aug. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Azóta nem történt semmi, nem találkoztam vele, meg nem is írt még. Ma vagy holnap megy el apám hozzá, nem tudom még, hogy én viszem el hozzá vagy tesóm. Várok még válaszokat, reakciókat, hátha a későbbiekben is bepróbálkozna.
2020. aug. 8. 13:22
 10/16 anonim ***** válasza:
10, idióta
2020. aug. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!