Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más nők is egyre kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nők is egyre kevésbé toleránsak, ahogy telik az idő?

Figyelt kérdés

Furán fogalmaztam meg a kérdést, de most leírom alaposabban a dolgokat.

Amikor tetszik valaki, van párom, érte mindent megtennék, hatalmas a vonzalom, vele tervezek.

Viszont rengeteg "a tipikus férfi"-vel sikerült már összefutnom, akik a dugnak egyet majd mennek kategória (persze sose mentem bele ilyesmibe). Volt már igazán megalázó kapcsolatom, általában mindig a rossz fiúk akadnak rám, persze a testem miatt. Gondolom a sok beszólást, füttyögést nem kell magyarázni senkinek, mert a nők nagyrésze szintúgy átéli. Ahogy azt is, hogy hiába nyújtom a kisujjam, mindig az egész karom kell, nem tudok barátkozni az ellenkező nemmel anélkül, hogy ne akarnának többet.

Ha kedves vagyok jönnek a félreértések, hogy úgytűnt mintha én is akarnám, pedig csak szimpla emberként viselkedek mindenkivel. Az öltözködésem nem a legvisszafogottabb de nem mondanám durvának, azt is megkapom, hogy a férfiak miatt veszek fel ezt meg azt. Beszélgetés közben ha leírok magamról valamit, vagy ezt vagy azt csináltam,jön a pasitól, hogy pl ez a férfiaknak nem tetszik, nem jó. Holott qrvára nem minden arról szól, hogy nekik megfeleljek. Tehát legyek ilyen, legyek olyan, ami nekik tetszik, az le van 💩-va én mit akarok.De sajnos már mielőtt az utcára egyátalán kimennék, azon jár az eszem, hogy vajon most mivel fogok kitűnni amivel megint észrevesznek, jönnek a perverz beszólások a kitudja hány éves, nős és családos férfiaktól, már előre rosszul vagyok. Mindenki egy tárgyként tekint rám. Hozzátartozik, hogy kiskorom óta (5-6) folyamatosan ért valami szexuális "zaklatás", persze akkor még nem fogtam fel mi az. Szexuálisan elég aktív vagyok egyébként, és nagyon szeretem is, viszont egyre kevesebb férfinak adok esélyt bármire is, már írásban is inkább leépítem őket egy rossz szó után, ha nem felel meg az általam felállított dolgoknak. 16 éves koromtól ( szüzesség elvesztése) folyamatosan vevő voltam a csipkelődésre, beszólásokra, az erotikus csevegésekre, de ma már szánalmasnak tartom, hogy a férfiak 80%-a mindent bevet annak érdekében, hogy akár 1 alkalomra megkapjon egy nőt. Aki ezzel kezd nálam, annak megy a tiltás, plusz soha többet nem beszélünk. Aztán az már tényleg a legalja, hogy gyakorin még kép meg minden nélkül barátnőnek kérik az embert, mindegy csak lyuk legyen rajta. Ha férfi főnököm van, az is mindig kivételezik velem, emiatt persze nem kedvelnek a többiek mert nagyon feltűnően kedvenc vagyok, ha ugyanúgy csinálok mindent mint mások,akkor is. Régen nagyon magasztaltam a férfiakat, most már sokszor kiábrándít, hogy az ösztöneik után mennek mindig.

Még egészen pár hónappal ezelőttig ha az utcán odajöttek, tök szívesen elbeszélgettem velük, manapság már inkább szó nélkül továbbmegyek, aztán persze jön a "prűd pitsa". De nem tehetek róla, már tényleg a szőr feláll a hátamon ettől a sok bohóckodástól. A legjobb pedig, hogy ha van barátom de közben más is érdeklődik, még én vagyok a sz*r ember, hogy nem mentem vele randira. Nagyon remélem, hogy nem mindegyik pasi ilyen, és csak a rosszabbik kategóriával futottam eddig össze.


2020. júl. 5. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
19%

Hát ha kimagaslóan jó a tested és ezt még megfejeled kihívó ruhákkal, várható, hogy ennek megfelelően fognak viszonyulni hozzád a férfiak. Árucikket látnak benned.

Egy nagyon jó testtel is lehet ízlésesen, nőiesen öltözködni és hát ugye az sem mindegy, hogy a férfiakkal szemben mennyire szabados a viselkedésed, modorod. Ezeket egyből "leveszik", ha rád néznek, vagy szóba állnak veled.

2020. júl. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
72%
#1 persze, ha egy férfi csak a szexre hajt, az is a nő hibája.
2020. júl. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
22%

Persze, rajtad kívül sok más nő is szeret általánosítani a férfiakkal szemben úgy, hogy saját magukkal szemben 0 önkritikával rendelkeznek. Ezen az oldalon ráadásul a legjobb helyen jársz, mert itt szinte mindent rávernek a férfiakra. Ha nem sétál eléd a szőke herceg fehér lovon, hanem esetleg neked kell tenni a dolgokért, akkor is a férfiak hibája lesz minden. Lásd a #2-est, meg úgy az oldal egész pontozását.


"Viszont rengeteg "a tipikus férfi"-vel sikerült már összefutnom"

Mármint, őket vetted észre. És miből gondolod, hogy te nem vagy "tipikus nő"?


"Volt már igazán megalázó kapcsolatom, általában mindig a rossz fiúk akadnak rám, persze a testem miatt."

Nem ők akadnak rád, hanem neked eleve ezek jönnek be. Fura, nekem egyik egyetlen barátnőm sem rosszfiúkkal járt vagy kavart. Vajon miért nem? És én sem vagyok rosszfiú. Fura.


"Ahogy azt is, hogy hiába nyújtom a kisujjam, mindig az egész karom kell, nem tudok barátkozni az ellenkező nemmel anélkül, hogy ne akarnának többet."

Ja, mert minden férfi egy ösztönlény, aki megdugna minden nőt, ugye? Ja, nem. Fura, nekem és még több millió férfinak és nőnek megy a barátkozás a másik nemmel. De, biztos velünk van a hiba, véletlenül sem veled. Ebben sem. Semmiben sem...


Őszintén szólva, tovább nem is olvastam. Egyszerűen unalmadban panaszkodtál egyet és várod, hogy majd pozitív megerősítésként leírják, hogy te milyen jó vagy, bezzeg a férfiak milyen rosszak... Nyugi, ezt meg is fogod kapni.

2020. júl. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
68%

Miért nem képes végre felfogni az 1. válaszolóhoz hasonló réteg, hogy a nők azért vesznek fel valamit, mert az Nekik tetszik??

Van, aki metál pólóban és bakancsban érzi magát, más meg miniszoknyaban és magassarkúban, és akkor mi van?

Ha csinosan vagyok feloltozve, én is sokkal jobban érzem magamat a bőrömben, mert jó érzés, hogy ápolt vagyok és nőies.


Kérdező, abszolút ugyanezeket éltem át is, most találtam végre először egy rendes, normális srácot.

Kitartás, neked is biztos jönni valaki! :)

2020. júl. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Normális férfi nem háborodik fel azon, ha egy nőnek igényei vannak.
2020. júl. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
1-es, azért kérlek engedd már meg, hogy azt vegyek fel amit én szeretnék!:) pont erről írtam végig. Szerintem attól, hogy csinosan és nem nyakig beöltözve vagyok (amúgy nyár van bocs), nem kötelező odajönni hozzám, engedély nélkül megérinteni/fogdosni (ez is megint virágkorát éli), vagy egy pillantásnál több időt eltölteni rajtam, azon a szinten mikor már én érzem magam kellemetlenül.
2020. júl. 5. 17:00
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

#4: Szóval számonkérsz valakit, hogy nem fog fel valamit, miközben te sem fogsz fel valamit?

Az #1-es NEM azt írta, hogy a nők a férfiaknak öltözködnek. Miután megnyomtad a válaszomra a piros kezet, légyszi, másold már be, hol írta azt, amit állítasz róla. Mert sehol.

A válaszoló azt írta röviden és tömören, hogy az emberek első körben a csomagolás alapján ítélnek. Erre is lehet nyomkodni a piros kezecskét, de ez a mindennapok része. Bizonyíthatóan, mérhetően. Nem egy kutatás volt már akárcsak arról is, hogy állásinterjún azonos vagy akár rosszabb képesítéssel is nagyobb eséllyel kapják meg a jobban kinézők.


Pont. Tényleg. Nem unjátok még, hogy mindenből kihoztok valami olyat, hogy csúnyagonoszférfiak?

2020. júl. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%

"Fura, nekem és még több millió férfinak és nőnek megy a barátkozás a másik nemmel."

Pasiként könnyű ilyet mondani. Én szintén nő vagyok, minden pasinak megmondom hogy párom van és nem akarok többet tőlük. Erre mi van? Aki azt mondja hogy csak barát, az is egy idő után többet akar. Arról is én tehetnék? Mikor le van szögezve hogy én sose akarok tőle többet? :D

2020. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
#8: Már miért lenne könnyű ezt pasiként mondani? Pasiként itt írják rólam, hogy minden barátkozásból szexet akarok. Szerinted, ez könnyű? Vagy az, hogy sorban, szinte mindenre ráhúzzátok, hogy a pasik hibája? Te is azt állítod, hogy MINDEN PASINAK megmondod, hogy mi a helyzet és mind többet akar. Ti tényleg ennyire homogén halmaznak találjátok a férfiakat? Miért van az, hogy az én környezetemben nem akar minden férfi megdugni minden nőt?
2020. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

3-as, szerintem az lett volna általánosítás, hogy ha 100%-ot írok nem 80-at. Abban a 20%-ban még bízom. De szerintem ezt fogadd el, nem véletlen alakultak ki ezek a számok. Fogadok, hogy most nagy a szád, de ha meglátsz egy bomba nőt te is meghülyülsz. Nyilván jól esik az elismerés, hazudnék ha azt mondanám, hogy nem, de szinte már többször van túlzásba víve a dolog. Ezen az oldalon mindent rávernek a férfiakra? Akkor miért minden 2.kérdés az,hogy miért nem találok nőt, miért mindnek csak a pénz számít stb. Ugyanúgy általánosítgattok mint a nők.:)

Nekem meg aztán pont van önkritikám, de mivel nem ismersz így erről nem fogsz megbizonyosodni. A szőke hercegről meg fingod nincs szerintem. Ne is haragudj. Mi az, hogy ha nekem kell tennem valamit az nem megy? Szerintem te ne követleztess az életemre ebből a kis szösszenetből amit kiírtam ide magamból. Tök logikátlan vagy, felszívtad magad egy kérdésen, de gondolom veled minden rendben.:) nem csak a rossz fiúkat veszem észre, de lassan már próbálok senkit sem inkább. Azt meg, hogy nem vagyok tipikus nő azt én tudom meg a párom, és nekem ez elég is. Azt meg végképp ne mondd már meg, hogy kik akadnak rám és kik nem!😂 te mit tagadod azt amit én állítok mert ÉN tudom? Ott voltál az utcán meg az épületben ahol történt? Vagy mi? Ki vagy te hogy megmondd? Így történt és kész. Szerinted akik bepróbálkoznak azok látják rajtam hogy nekem a rosszfiúk jönnek be és azért jönnek oda? Úgy hogy egy szót se váltottunk csak egymásra néztünk. Gratulálok neked. Egyik barátnőd ssm érdekel egy kicsit sem, ne haragudj. Nekik az olyanok jöttek be mint te, bár én kétlem hogy 20 percnél tovább elbírnálak ilyen stílussal viselni. A többire inkább már nem is válaszolok, amíg te felhúztad magad én rajtad nevettem. Képzelj ide valami befejezést te alfahím.😄

2020. júl. 5. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!