Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő úgy néz ki a valóságban, ahogy a társkeresős és facebookos képei közül a legsz*rabbik képen?

Figyelt kérdés
2020. júl. 7. 17:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, akikkel én találkoztam általában úgy néztek ki mint a képeken.
2020. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
A fossá retusált képeket a valóságban nem tudják megoldani, így azt kell alapúl venni ahol full sminkbe van.
2020. júl. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
34%
Retusált, szerkesztett képek a likok miatt. Az az egojuk miatt kell nekik. Csöcs kiarak, stb... Full smink + kis retusálás és már is jönnek a likok. Nah ugye élőbe ezért néz ki máshogy :D
2020. júl. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%
Istenem! Már megint egy légből kapott, általánosító, már alapjaiban sem igaz kérdés.
2020. júl. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem azt a képet rakja ki az ember, ahol félig csukott szemmel bandzsít és kócos a haja, hanem azt ami előnyös. Mindkét nemnél
2020. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Akikkel én randiztam, ilyen szempontból nem okoztak csalódást. Volt egy csajszi, akivel úgy voltam, hogy áhh, ő biztos rondább lesz, mert nagyon művészi képei voltak, de ő is totál olyan volt, mint a képen. Arcra és alakra is.
2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki úgy néz ki, a férfiak is!

Ha nincs is szerkesztve a kép, akkor is a legelőnyösebbet rakja ki, nem a 20 másik szarul sikerültet.

2020. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%
Facetune, vagy hogy hívják, azt hiszem, ez a válasz a kérdésre.
2020. júl. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem látszik, ha valakinek beállított, szerkesztett, filteres képe van kint. Esetleg ha valaki nagyon "bepozol" az is szembetűnő vagy a túl sok smink. Úgyhogy itt bukik meg az elméleted, hogy valójában te vagy naiv es vak vagy es nem latod kinek termeszetes a kepe kinek meg agyon szerkesztett szar. Az mar mas kerdes ha valakinek joval regebbi kepe van kint es azota megváltozott nem jó iranyba.
2020. júl. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
52%
#9: főleg akkor ordító a különbség, ha annyira "profin" sminkel, hogy még kontúrozó palettát is használ.
2020. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!