Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon akarhat valamit tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon akarhat valamit tőlem ez a pasi?

Figyelt kérdés

1 hónapja bukkant fel a környezetembe egy számomra egyébként szimpatikus és jóképű 40-es pasi, heti rendszerességgel találkozunk ugyan azon a helyen és időben, de egyébként semmilyen személyes ismertség nincs köztünk.

viszont azt érzem h tetszhetem neki, ahogy rámköszön v rámnéz. Semmi olyat nem tesz v semmi olyan jelet nem ad de mégis érzem rajta. Családja is van, láttam már egyszer őket együtt.

Akarhat vmit? Nem undorító dolog ez?

26N


2020. aug. 6. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Bármit is akarna, az legyen számodra lényegtelen. Családos, és öreg hozzád.

Ebből már elég egy is, ami megállásra késztet-de hogy kettő-már sok is.

Legyen eszed, és ne lépj az ostoba kortársaid cipőjébe.

2020. aug. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Te akarsz tőle valamit.
2020. aug. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is voltam hasonló helyzetben már, pasi oldalról.

Nem fog kezdeményezni, de ha te lépsz annak lehet örülne. 44F

2020. aug. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem is van párom, dehogy akarok tőle semmit, én nem lépek. De félek, h ő esetleg lép vmit. V feleslegesen aggódom, végülis nincs semmi jel.
2020. aug. 6. 09:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Rádköszön és rádnéz, undorító egy pasi, és mindezt család mellett...
2020. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Dugni max
2020. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem értem miért félsz, hogy lép valamit. Ha nem akarsz semmit tőle. Visszautasítod és annyi.
2020. aug. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!