Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a normális? Most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális? Most tényleg kurvuljak el? élvezni akarom az életet, de nem igy.

Figyelt kérdés
az van, h van 1 haverom, aki lépten - nyomon nyösztet, h pasizzak. én meg mondom neki, h nem úgy megy az nálam, h buliban 1-2 pia, smár, ki tudja.. mert h mit fogok mesélni 50 évesen.. de én meg arra vágyom, h a pasival a bulin ismerkedjünk, beszélgessunk, stb. és aztan randi, és igy, szép lassan.. és most én vok neki a hülye, meg a prűd.. :S
2010. aug. 4. 11:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ha megteszed az életed legnagyobb hibája.. egy normális pasinak se fogsz kelleni ....... ha elkurvulsz..
2010. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
nem akarok elk.rvulni, pont ez az.. de igy is kétséges, h kellek-e igy vkinek.. normalis felfogással.. mert h ez a haver szerint is, nem normalis, h még csak 1 pasim volt, mármint 1 vkivel fekudtem le.. de már idegesit.. mármint a haverom..
2010. aug. 4. 11:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Igen.. discóba ilyen pasit nemtalálsz. Ott mindenki többnek akar látszani, másnak mutatja magát. Ha elkurvulsz nemlesz semmi esélyed normális párkapcsolatra mert minden pasi úggyfog rád nézni mint egy hülye k-ra akit jólmeg kell b*szni...:S! Szerintem próbálj meg máshol ismerkedni olyan helyen ahol tényleg rendes pasik is vannak:)


______________

Szépnapot szia!

2010. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
miért adsz mások véleményére? hihetetlen komolyan mondom? sose adtam azoknak az állítólagos barátaimnak a véleményére akik szerint innom kéne kurogatnom magam meg így tovább..teljesen normális lány vagyok ami manapság már prűd..igenis IMÁDOK szeretkezni a barátommal akivel régóta együtt vagyok és soha nem keveredtem bele semmi hülyeségbe...gondold át TEEEE mit akarsz de a """barátaid"""..
2010. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
valakinek tuti kelleni fogsz ne aggodj emiatt. Sok pasi szereti a normalis csajokat. Ha elkurvulsz orokke banni fogod
2010. aug. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egy kicsit furcsa példa de igaz. Van egy almafa a lányok rajta az almák te melyik akarsz lenni az amelyik a földön rohad és mindenki elveszi beleharap aztán kidobja vagy az aki a tetején van gyöynörű érett és felkell érte mászni. vannak még ilyen fiuk is akik képesek felmászni érted :)
2010. aug. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
igen, ők valóban csak " barátok ".. :( amugy talalkoztam buliban is rendes pasival :) nem sok, de van.. csakhát, a nagy többségnek nem ez jön be.. :S ez a " baratom " is jön nekem, h hiába nem vok szűz, mégis szüzike vok.. basszus.. most már az is baj, ha az ember normalis???
2010. aug. 4. 11:48
 8/14 A kérdező kommentje:
gondolod, h vannak? :) mert néha el vok keseredve, h ha én nem adom be rögtön a derekamat, akkor minek szenvedjenek velem, amikor 1 szavukba se kerül, és ott terem vmi kis ribi.. :S
2010. aug. 4. 11:54
 9/14 anonim ***** válasza:

Figyi, discon kívül elég nehéz ismerkedni sajnos. Én is próbálkozom, de semmi siker. Bulizni kell, ez az egyetlen megoldás.

Ha pedig ott vagy és jólérzed magad, esetleg összeismerkedsz valakivel aki ráadásul tetszik is, óhatatlan, hogy egy egy csók el ne csattanjon. Ez még nem k*rvaság, egyszerűen csak lesz egy jó estéd. Utána ezt lehet folytatni stb. Az a k*rvaság, ha minden este lejársz rázni a segged, minden reggel új pasi ágyában ébredsz stb. Amit fent írtál az szimpla ismerkedés.

Én sem vagyok ribi, de volt már, hogy rögtön buliban volt csók is, mert úgy éreztem, hogy most meg kell tennem. Lehet nem jártál még sokszor szórakozni, ezért vonakodsz a dologtól. Partyzni rendes lányként is lehet. De még milyet :D

2010. aug. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
dehogynem :) 15 éves korom óta bulizgatok :)
2010. aug. 4. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!