Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a normális? Most tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a normális? Most tényleg kurvuljak el? élvezni akarom az életet, de nem igy.

Figyelt kérdés
az van, h van 1 haverom, aki lépten - nyomon nyösztet, h pasizzak. én meg mondom neki, h nem úgy megy az nálam, h buliban 1-2 pia, smár, ki tudja.. mert h mit fogok mesélni 50 évesen.. de én meg arra vágyom, h a pasival a bulin ismerkedjünk, beszélgessunk, stb. és aztan randi, és igy, szép lassan.. és most én vok neki a hülye, meg a prűd.. :S
2010. aug. 4. 11:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
És még annyit, hogy nem feltétlenül pasiszerzés céljából kell bulizni. Egyszerűen csak csapni kell egy csajos estét, hogy jólérezd magad. Utána úgyis összehoz a sors valakivel, lehet pont ott. Meg kell válogatni hova mész, mert szórakozóhelyekre nem csak azért járnak emberek, hogy csajokat szedjenek fel, illetve egyéjszakásként végezzék. Normális fiúk is eljárnak ide-oda, nem ülnek otthon és sakkoznak esténként.
2010. aug. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
64%

Érdekes, hogy az ilyen (az én szememben) normális lányok mint a kérdező sosem találkoznak az olyan pasikkal mint én, aki értékelné is ezt a stílust. Itt nem az a kérdés hogy a haverok mit dumálnak, hanem hogy Te hogy érzed jól magad... Teljesen az értékrendünkön múlik hogy milyenek vagyunk. Az én értékrendembe például nem fér bele az egyéjszakás kaland, és az sem hogy első este "úgy" közeledjek a lányhoz... Mindennek megvan a maga ideje. Persze rám is mondják hogy hol élek én??? Meg hogy milyen régimódi vagyok. Hát, sajna ez van, akkor sem leszek más mások kedvéért. Te se legyél az!

Én kivárom hogy találjak egy olyan lányt aki még tudja értékelni az én stílusomat, ne adj' Isten pont ilyen stílusú fiút keres...


25 F

2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Igen kurvulj el, jobb most mint később!
2010. aug. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég!!! Jobb most, mint később? Jaj. :( Erre csak ennyi tudok mondani...

Szerintem állítsd le a haverod, h nem ártana, ha tiszteletben tartaná a személyiséged. Biztosan h nem rossz indulatból csinálja, de ne döntse már el, hogy hogy kéne csinálnod a dolgokat.

Egyébként pedig teljesen jól gondolkodsz. Nem ez a normális, ami most megy. Csak nézz szét körülötted, hogy hová vezet a nagy szabadosság (ami szabadságnak hisznek) és az élet hajszolása. Mi marad belőle? A sok kiégett, kiélt teenager. Te nem akarsz ilyen lenni. Legyél büszke magadra! Ússz csak bátran szembe az árral!

Igen, eltaláltad: én is egy ilyen hülye, prűd vagyok. És tudod mit?! Egy csöppet sem zavar. :) Sőőőőt...

(Megnyugodva olvastam 12:25 válaszát, h az ellenkező nemből is vannak még "régimódiak". Hála Istennek! :)

2010. aug. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!