Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Mi lenne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak! Mi lenne az elvárásotok egy nővel szemben, h kitartott szeretne lenni?

Figyelt kérdés

Alapból egy szép lány vagyok ezzel sosem volt gondom, viszont nem értek sok mindenhez. Nem szeretnék a cérnagyárban dolgozni havi 120ezerért életem végéig ezért arra gondoltam, hogy inkább kitartott lennék.

Kíváncsi vagyok hogy nektek mi lenne az elvárásotok hozzá. Írjatok nyugodtan úgy is ha nem kerestek annyit. Képzeljétek el, hogy olyan hekyzetben vagytok anyagilag hogy ezt megtehetnétek.

A cél az hogy korrekt legyen és férfi se érezze magát becsapva emiatt.

Nyugodtan mondjatok hétköznapi feeladatokat vagy akár szexuális jellegű dolgokat.

Úgy gondoltam, hogy házassággal és 2 gyerekkel, hogy ellenérdekelt legyen a férfi is a különválásban.

Légyszi ne nagyon oltsatok szét. Tudom, hogy ez alapból egy ellenszenvet kiváltó dolog és megértem ha te ezzel nem értesz egyet.


2020. aug. 6. 19:16
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
32%

Utolsó, van benne valami. Én még azon szoktam elgondolkodni, hogy lehet, hogy amúgy nincs is olyan nagyon sok s*ggfej ezen az oldalon, csak van mondjuk 5-6 gyökér és ők írják ki ugyanazt a kérdést újra meg újra meg újra.


Szegények, néha sajnálom őket mert rossz lehet punci nélkül élni. 😥

2020. aug. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk, első körben elmagyarázhatnád, kedves kérdező, hogy a puncid pontosan miben tud többet annál, mint amit ingyen dugok? Vagy bármely testnyílásod? Mert ha ebből szeretnél megélni, akkor nem árt, ha valamit tud nyújtani, amiért meg is éri fizetni.
2020. aug. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
16%
Hagyjad már utolsó, nem is lány a kérdező.
2020. aug. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
77%

Ti már csak tudjátok, hogy ki micsoda. Ezek az önkéntes megmondó emberek a legszánalmasabbak ezen az oldalon akik mindenkiről meg mondják hogy ő valójában kicsoda.

Az én kérdésemet is széttrollkodták már ilyen nyomorékok.

2020. aug. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
3%

Mert baszki ordít róla hogy kamu kérdés. Habár lehet, hogy te nem fogod fel, amit egyébként nem csodálok, de hidd el azért született meg, hogy legyen mocskolódni való ismét.

Az ilyenek aztán erre élvezkednek, hogy megint szidtak egy sort, mivel e kérdés is "ékes bizonyítéka" annak, hogy a nők mekkora paraziták.

2020. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
20%

Hiába pontozzák le azokat, akik azt írják, hogy kamu kérdés és hogy nem lány, mert tényleg ordít róla, és ez NEM AZT JELENTI, hogy ne lennének ilyen lányok, mert sajnos tényleg nagyon sok kitartott nő van, DE ők nem fognak ide feljárni és ezt előadni, főleg visszaigazolást nem kérnek róla.


"Alapból egy szép lány vagyok ezzel sosem volt gondom, viszont nem értek sok mindenhez. Nem szeretnék a cérnagyárban dolgozni havi 120ezerért életem végéig ezért arra gondoltam, hogy inkább kitartott lennék."


😑😑 Ja, elég valószínű, hogy ezt egy lány majd így le fogja írni.

Túl konkrét és lényegre törő, ráadásul direkt úgy lett megfogalmazva, hogy rossz színben tűnjenek fel egyes (vagy az összes) nők.



Biztos, hogy a kérdező fiú és azért írta ki ilyen degradáló hangnemben, mert elege van abból, hogy nem talál magának olyan lányt, aki ne a "pénzre" menne, vagy ne lenne kitartott, és valószínűleg azért is, mert ő nyilván nem sikeres a munkájában nem gazdag ugye, és azok a lányok akiket ő kinéz magának, akik tetszenek neki, azok ilyen kitartott lányok (amikből tényleg van nem kevés), de a kitartott lányoknak nem kell, ezért frusztrált és őket okolja, ezért kitalálta ezt a kamu sztorit és beállította úgy mintha ő lenne az a bizonyos kitartott lány, HOZZÁTÉVE azt is, hogy idézem:


"Légyszi ne nagyon oltsatok szét. Tudom, hogy ez alapból egy ellenszenvet kiváltó dolog és megértem ha te ezzel nem értesz egyet."


Mintha direkt azt akarná ezzel, hogy oltsák szét, ezt ő is tudja, hogy nem szép dolog stb. Ez fordított pszichológia, aki jártas benne, azt nem lehet megtéveszteni ilyen gyenge, provokatív kérdéssel.

2020. aug. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Ti teljesen hülyék vagytok. 😑
2020. aug. 7. 09:21
 18/33 anonim ***** válasza:
78%

Tehát vannak ilyen lányok és ezt tudjuk is de ők nem járnak ide fel, mert.... miért is? Ez már lemaradt. 😁

Illene végre megtanulni hogy milyen egy nőies rendes kérdés és ez nem az, igaz?

Igazi nyomorékok vagytok. Itt élitek ezen a szar oldalon az életeteket és komolyan azt hiszitek hogy minden kérdés csak értetek lett feltéve, hogy titket provokáljon. Hogy lehet valaki ennyire kisstílű? 😂

Leírta a kérdező hogy nagyívben nem érdekli az oldal ebből a szempontból.

A kérdéseket önmagában kellene megválaszolni, külön. Tökmindegy hogy ki mit kérdezett már előtte.


Ha valaki nem nőieset kérdez az nem nő, ha szereti a f.. zt akkor szintén nem nő, ha érvek mentén gondolkodik szintén nem nő.

Szerintetek csak egyféle nő létezik a világon? Egyféle ember van és az aki pont megfelel a ti csökött elképzeléseiteknek? 😄

2020. aug. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
80%

Én is rendszeresen megkapom az itteniektől, hogy biztos pasi vagyok, mert éppen más álláspontot képviselek, mint amit szerintük egy nőnek illendő volna, úgyhogy ezt a fajta konteózást már nem tudom komolyan venni.

Egyébként érdekelnének az érdemi válaszok is erre a kérdésre, szimpla kíváncsiságból (sokat elárul az emberekről az, hogy miként bánnak olyasvalakivel, aki tőlük függ és nekik van kiszolgáltatva), nem akarok kitartott lenni.

2020. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
79%

Válaszoljatok inkább a kérdésre!

Szerintem sem kamu, lányosan ír. És semmi általánosítás nincs benne, magáról kérdez. És anonim oldal, miért ne írná le direktbe? Amikor mindenki leír minden beteg fétist is?

Lányként mondom (aki nem vágyik ilyen életre, hanem keményen tanul), hogy nem kell támadni, ő ezt szeretné, semmivel se vág bele az én becsületembe. Akkor minek nyavalyogni? Sőt, kedves kamuzós brigád, ha szerintetek le akarja járatni a nőket, akkor nem jobb, ha a ti "makulátlan erkölcsötök" kiragyog az ilyen "elvetemült elvtelen ribik" közül? Szóval éljétek ti is az életeteket, és hagyjátok abba a kamukiáltást.

2020. aug. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!